2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با ورزش واصولی اگه چاق بشی که شکم درنیاری اونوقت دیگه کسی نمیتونه ایراد بگیره یه چیز دیگه اگه واقعا ظاهرت مورد پسنده اکثریته  زیاد دنبال چاق شدن نباش اینجوری هرجور راحتی میتونی غذا بخوری کسیم نمیتونه ایراد بگیره 

اسی می دونی بدی چاق شدن زورکی چیه بعدش لاغرنمیشی وهرروزگنده ترمیشی الان همون روال خودت روبرو وزندگیت روبکن

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
خوش بحالت آنقدر با حسرت چاق ها نگاه میکنم

خوشبحال شما لاغرها ما یکم غذا یا شیرینی مورد علاقمونو بخوریم  بقیه چپ چپ نگامون میکنن البته بعضیا بخاطر مشکل تیروئید چاق میشن وسخت لاغر میشن واقعا خیلی سختتره  بدون خوردن غذای زیاد چاق بشی 

بخدا خوشحالی نداره دارم دق میکنم لاغری خیلی خوبه خیلی به خودم گرسنگی دادم لاغر شم ولی اصلا نمیشم&nbs ...

حالا ماه رمضان داره میاد اسکلت تر میشم ..بخدا چاقی خوبه گوشت باید رو بدن زن باشه ..

خوشبحال شما لاغرها ما یکم غذا یا شیرینی مورد علاقمونو بخوریم  بقیه چپ چپ نگامون میکنن البته بعض ...

من از لاغری زجر می‌کشم قدم بلنده تو دید هستم دلم چاق شدن میخواد کاش یه روشی دکترها بدون عوارض داشتن من چاق میشدم

2706