2410
2553
عنوان

مشاوره های باتجربه

116 بازدید | 17 پست

دخترا من واقعا بی هدف ام تو زندگیم نمیدونم چحوری خودمو سرگرم کنم کاری رو شروع کنم خیلی دوست دارم تو اجتماع باشم و یا مثلا وقتی ازم میپرسن کجامشغولی سریع بگم فلان کار....بااستعداد باشم

۳ سال طلاق گرفتم و ۲۵ سالمه ۴ ماه دیگه سرپرستی پسرم ب باباش میدم نه که دیگع نبینمش ها نه یعنی بیشتر بااون میمونه الان واقعا نمیدونم از کجاو چیکاری رو شروع کنم

به ورزش علاقه دارم به طبیعت علاقه دارم 

به اشپزی و کیک و شیرینی و حتی ارایشگری اما اراده ندارم و سرمایه برااون بلاتکلیفم 

کمکم کنین بگین خواهرا.....

بنویس

کتاب بخون

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
🙄نویسنده شم؟!چی بنویسم اخه😂

عوهوم

هر چی از دورنت میاد:)

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     

احساس میکنم بعضیاخیلی راحت طلاق میگیرن من تاحالاهرچی بگی ازشوهرم دیدم بجزقتل ولی بازم دوسش دارم بعضاهم ازش متنفرمیشم ولی زندگیه دیگه درکناراون به اهدافم فکرمیکنم کارمیکنم درس میخونم بابچم سرموگرم میکنم خیلی هم تاحالااختلاف داشتیم بزوررررتامرز طلاقم رفتم ولی خودم اشتی کردم وبرگشتم سرخونه زندگیم دیگه هم به خودم قول دادم دست اززندگیم نکشم همه چی روتحمل میکنم یکم خانما قدرت تحملتونوببریدبالا فکرجگرگوشه هاتون باشیدعجول نباشید

2714
ن خوب میخوام کار کنم ک دوسش دارم پول دربیارم پس انداز کنم

خوب اونکارم کن

ولی نوشتنو حتما انجام بده

پشیمون نمیشی:)

احساس میکنم بعضیاخیلی راحت طلاق میگیرن من تاحالاهرچی بگی ازشوهرم دیدم بجزقتل ولی بازم دوسش دارم بعضا ...

من خیانت دیدم کتک هم خوردم و رودرو چشم توچشم بهم گفت دوست ندارم و یکی دیگه رو دوست دارم نه من برعکس شما فکر میکنم خانما لیاقتشون بیشترازاین حرفهاس که بسوزنو بسازن .من خودمو وابسته به کسی نمیبینم و به به بچه ام بهتر از یه زن و مادر افسرده میرسم و محبت میکنم تابتونه تو محیط اروم زندگی کنه خانما هم مثل اقایوننن و مثل یک انسان مجبور نیستن تحمل کنن زمان برده گی نیس عزیزم.

هرکی تو زندگیش مشکلات و سختی هایی داره کاش قضاوت نکنیم و باخودمون مقایسه نکنیم یکی میتونه جداشه و خفتو تحمل نکنه و زندگی دوباره و عالی بسازه یکی هم تحمل کنه بسوزع و بسازه همین. 

اره نوشتن هم خوبه واسه مغز ک پراز حرفه  درمون خوبیه خالی شه

هوم:)امیدوارم تو زندگی الانت هر چی ب صلاحته خدا بهت بدع❤❤❤❤

مرسی مهربونم  منم برات ارمش و عشق ارزو میکنم  حال دلت همیشه خوش باشه🙂♥️

مرسی ب همچنین❤❤❤خوشحال شدم همکلام شدم باهاتون💙🍀

2706