2091
2106

چی باعث شده دخترا الان با دوستای خودشون رابطه عاطفیو وابستگی داشته باشن؟ریشش چی میتونه باشه 

سمانه:یه پرندس مثل بلدرچین معنی عربیش یعنی سقف خانه و کاشانه و من بچه ی ته تغاری ناخواسته ی  اجباری خونواده شدم سقف و امید یک  خانه 👑💎سمانه یه دختر قوی کورد😎👌بژی کورد و کوردورای👑

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

خب مگه این چیز بدیه

برام جالبه ک وقتی یکی میگه دیشب کتک خوردم خیانت دیدم و و و  همه همدردی میکنن دعامیکنن مشاوره میدن و...  اما وقتی یکی ازشوهرش تعریف میکنه میگه فلان کارو کردبرام  فلان چیزو خرید میگن خب بما چه ؟ ک چی الان ؟!!  فقط چیزای بد بما مربوطه انگار....
2032

واقعا چقدر هست این موضوع؟دیدین اصلا؟

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم فکرمیکردم دنیا یه کیکه خوشمزه س  و ادماش یونیکورن و فرشتن! اما ادما بهم نشون دادن که میتونن چقدر بد باشن...چقدر وحشتناک باشن...واقعا چرا یکی بخواد زندگیه ادمو نابود کنه؟!ساده نباشید مهربون نباشید احمق نباشید ک اگ باشید میشید مثل من!من هنوز از این کابوسی ک ادما برام ساختن بیدار نشدم:)خواستی برام صلوات بفرست دعا کن یا هرچی ک این مشکلم حل بشه
2104
چمدونم کلا دهه هشتادیا عجیب غریب شدن دهه نودیا قابل درک ترن البته شاید اونا چون هنوز بچه‌اند اینج ...

یعنی فقط تو دهه هشتادیا همجنسگرا دیدی؟

🤍تنهاتورا میپرستم وتنها ازتویاری میجویم🤍
1718