2726

بخدا دیگه دارم دیوونه میشم ثواب داره کمک کنید

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

سلام هلن شنیدم امروز جواب میاد  درسته  اگه فهمیدی لایکم کم خبرم کن خیلی تو فکرت هستم ☺

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هلن جان قبول شدین؟

شما هم آزمون دادین 

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 
2728
سلام هلن شنیدم امروز جواب میاد  درسته  اگه فهمیدی لایکم کم خبرم کن خیلی تو فکرت هستم ...

سلام عزیزم فدات شم بله اومد

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
هلن جان قبول شدین؟

سلام عزیزم بله

مبارکت باشه عزیزم 💓

ما رو هم دعا کن

با تمام وجودم برات خوشحالم 

قبول نشدن خودم کمرنگ تر شد با شنیدن این خبر 

همیشه و در همه حال موفق باشی

گر چه چون سرو تماشاگه اهل نظرم   از جهان جز گره دل ثمری نیست مرا 
من دادم،ولی نمرم کم بود قبول نشدم

اللهی عزیزم انشالله سال بعد حتماااا قبولی

موفق باشی عزیزم با دل پاکت و خوشحالیت برا منم دعا کن،حال تو رو تجربه کنم خیلی نیاز دارم بهش🙏🏼

فداتشم من چشم ب روی چشم

مبارکت باشه عزیزم 💓 ما رو هم دعا کن با تمام وجودم برات خوشحالم  قبول نشدن خودم کمرنگ تر شد ...

قربونت برم عزیزم مرسی،دوس داشتم هممون قبول شیم خدا میدونه،الانم چشم ب روی چشم حتما دعا میکنم انشالله سال بعد خبر قبولیتون بشنوم