2410
2553
عنوان

ماسک موی خوب

179 بازدید | 12 پست

لطفا اگر استفاده کردید و راضی بودید بگید قیمش؟تا حدی مهم نیست حوصله سرچ ندارم.  ناپیکهای قدیمی به درد نمیخوره چون اون‌ماسکها الان یا موجود نیستند یا قیمتشون بالاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم من مشاور پوست موام ماسک باابکشی خشخاش دارم فوق العادس تمام مشتریامم ازین پیشنهاددادم راضی بودن خودمم خیلی راضیم پیزنم  باروغن خشخاش طبیعیه خاستی پیچ کاریمم ببین

Farzanekarimoghli

رنگ ولایتhaircolorist

من ماسک خاویار کراستاس دارم( لوکس ترین برند مو)

۴ تا خریدم ولی الان که فکر میکنم خیلی زیادههه ۴ تا😁😁

هرکی بخواد یه دونه شو میفروشم

یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر میکردم این آدم مچاله ی شده ی روی تخت تا صبح دووم نمیاره ولی صبح شد!:)
2714
من کالی ون و اسپرهای دوفاز استفاده میکنم خیلی تاثیر گزاشته  هم رو رشد و تقویت مو و هم زبری و ص ...

عزیزم دو فاز به ریشه ی موهم میزنی؟

خدایا تو بچین..تو بچینی قشنگ تره🌺خدایا مثل همیشه اینبارم بهم ثابت کن به مو میرسه ولی پاره نمیشه           خدایا سپردم به خودت ...عاشق خدام...             خدا گفت:                                                                          چرا غمگینی و ناراحتی؟حتی اگرطناب طاقتت به باریک ترین نقطه هم رسید؛ نترس! من هستم..خدا جونم روسیاهم ولی خدایی کن برامون❤️