1874
2019
عنوان

بیایید عکس بزارید 😍😍😍

30782 بازدید | 1315 پست

از خودتون البته منم میزارم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

من از خودم نمیتونم😐

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میخواستم خودمو بکشم  120 تا دیازپام خوردم  ولی فقط سکسکم گرفته و  هنوزم نمردم    تتلیتی اعظم قدیمی  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

واسه من کارنمیکنه هرچی میخام عکس بزارم

|•ملیکاسادات موسوی•|    هوشگلدین آنِم😀💜🤰                                                    هَم از سکوت گریزان و هَم ازصدا بیزار!!!                           ♡...ᑎO ᗰE E᙭ISTS ᗯITᕼOᑌT YOU                                      [به قول قدیمیا میگن‌:کور خودمانیم و بینای دیگران!!!و تصورمیکنیم درجایگاهی هستیم درزندگیمون که به راحتی درباره هرکسی و هرچیزی قضاوت کنیم:)                                                                                 ومتاسفانه اخلاقِ بدی داریم وقتی هَنوز کسی نظرمون رونپرسیده نظرمون رو اِبرازمیکنیم:)                                                                                        زدن حرف اسونه ، ادم مثل هفت تیره و حرف مثل گلوله وقتی دررف دیگ دست هفت تیرنیس ک این گلوله کجارفت!چیکارمیکنه!]                                                                                    
@آناتا ‍ 

خودشو لغو کرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میخواستم خودمو بکشم  120 تا دیازپام خوردم  ولی فقط سکسکم گرفته و  هنوزم نمردم    تتلیتی اعظم قدیمی  
ایشون پسرمه🤩

خدا حفظش کنه گوگولی رو 💋💋💋💋

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
چشمام فیلتره رنگ چشمای خودم قهوه ایه 

@ensh    

@سباااا    

@بارلین    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کِی؟؟؟؟؟😱😱

امروز

اگه سخنی داری بگو بهش بگم☹️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718