2733
2734
عنوان

آزمون یوس

725 بازدید | 14 پست

سلام 

کسی مدرس یوس هست ؟ 

یا آشنا داشته باشه معرفی کنه ؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آشنا ندارم ولی موسسه طباعلم هست که کارش خوبه و دوستم اونجا خوند قبول شد الان داروسازی میخونه تو شهر ...

موسسه طبا‌ علم‌ 

خیلی هم عالی 

پس تو ترکیه خوند 

سرچ می‌کنم مرسی 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2731
موسسه طبا‌ علم‌  خیلی هم عالی  پس تو ترکیه خوند  سرچ می‌کنم مرسی

خواهش میکنم بله الان ترکیه است و داره میخونه

اگه ریاضیت خوبه و ترکی بلدی و مهمتر از همه پول داری حتما برو دنبالش سال بعد شرکت کن...الان که دیر شد فکر کنم اردیبهشت آزمونهای ترکیه برگزار میشه ایشالا سال بعد بترکونی

خواهش میکنم بله الان ترکیه است و داره میخونه  اگه ریاضیت خوبه و ترکی بلدی و مهمتر از همه پول د ...

مرسی 

من برای دخترم میخوام 

خرداد دیپلم میگیرن میریم انتالیا 

برای دانشگاه اکدنیز کلا خونه نزدیک اکدنیز خریدم 

میخوام دوره یوس ببینه تا بریم اونجا 

مرسی عزیزم 

2738

سلام عزیزم یه جاخوندم اززندگیت دومت به شدت راضی هستی وگفتی عاشق شدی،میشه بگی چطور آشنا شدین اومدن خوایتگاری؟ایشونم تجربه جدایی داشتن؟بچه چی؟چه شما چه ایشون؟واینکه چندسالتون بود جداشدید؟اگه بعد ازدواج عاشق شدین ازدواجتون سنتی بود؟اولین ازدواجتون چطور؟چون من جداشدم اگه خواستیدبگید ممنون

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
سلام عزیزم یه جاخوندم اززندگیت دومت به شدت راضی هستی وگفتی عاشق شدی،میشه بگی چطور آشنا شدین اومدن خو ...

بله عزیزم خیلی راضی هستم 

راستش بخوای اینترنتی آشنا شدم 😝

بله ایشون هم جدا شدن و دوتا من دختر دارم دو تا هم همسرم پسر داره 

سنتی نه اصلا 

ازدواج اولم هم دوست شدم 🥴

بله عزیزم خیلی راضی هستم  راستش بخوای اینترنتی آشنا شدم 😝 بله ایشون هم جدا شدن و دوتا من دخت ...

اینترنتی کجا؟

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
بله عزیزم خیلی راضی هستم  راستش بخوای اینترنتی آشنا شدم 😝 بله ایشون هم جدا شدن و دوتا من دخت ...

چندسالتونه؟

عزیزم اگه میشه بگو اولی چه بدی داشت بکی هم بگی کافیه

عزیزم اگه میشه بگو اولی چه بدی داشت بکی هم بگی کافیه

الان ۴۶ سال دارم 

فیس بوک با یه آقای هلندی شروع به صحبت کردیم و بعد یه ماه دیدیم که عاشق شدیم  و اومد ایران دیدنم 

قبلی مثل خیلی از مردهای ایرانی بچه ننه تنبل 

الان که با یه آقای اروپایی هستم میفهمم با چه سرطانهایی داریم تو ایران زندگی می‌کنیم 

معنی زندگی عشقو عاشق هم بودن معنی  زن بودن و کنار یه مرد بودن و همه چی رو تو ازدواج دوم تجربه کردم 

2706