2737
2739

ریزش اینا که نمیگیره ادم؟

من میخوام موهامو تا یکم پایینتر از شونم یک دست کوتاه کنم

چتریامم کوتاه تره به نسبت موهامم پر پشت نیست

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

بستگی به اندازه موهات داره شامپوی خوب بزنی موندگاری بیشتر و مواد خوب بگو بزنن 

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  

من ک از هر آرایشگری پرسیدم گف خوب نیس 

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام، لطفا به تاپیک آخرم سر بزنید. بعد خواندن پیام ها منتظر نظرات خوبتون هستم🌷

پیامتو پاک کن اه

واقعا کارتون زشته مزاحم تاپیک بقیه میشید

خب بخوان خودشون میان زور ک نی  

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
بستگی به اندازه موهات داره شامپوی خوب بزنی موندگاری بیشتر و مواد خوب بگو بزنن 

خب هزینش چقد در میاد برا موهای من تقریبا

2738
خب هزینش چقد در میاد برا موهای من تقریبا

اگه کوتاه باشی ارزونتره اگه خیلی خیلی بلندی گرونتره 

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  

من کراتین کردم پیرارسال ۳۰۰دادم حجم موهامم کم بود ولی پشیمونم حیف اون پول ک دادم.....تا یه دوره مث گربه صاف بود قشنگ بعد چندوقت افتضاح ینی اینقدرعذاب کشیدم دیگه خودم رفتم جلواینه خودم کوتاه کردم موهامو 

و جالب اینجاس ک ی دختره اومد ارایشگاه گف موادشو دارم  صدتومن دستمزد میدم برام میزنی ؟ موهاشم کوتاه بود  ارایشگره گف نه

بعد من ازش پرسیدم چرا نزدی صد دستمزد برا ی ذره مو

گف ن بابا خولم مگه  تمااام موادش شیمیایی عه  ریه هام داغون میشه ۲ تا ماسک رو هم میزدم قبلا  بازم ریه هام داغون میشد...

بعد جالبه ک ارایشگرا انقد نامردن اگ بریم برا کراتین بهمون نمیگن ک اینقد ضرر داره...  براخودشون ماسک چندتا میزنن  اصن بروی خودشونم نمیارن ک این مواد چقد سمی و مضره

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
من کراتین کردم پیرارسال ۳۰۰دادم حجم موهامم کم بود ولی پشیمونم حیف اون پول ک دادم.....تا یه دوره مث گ ...

چرا مگه چیشد؟

جای خوب رفتی؟

اگه کوتاه باشی ارزونتره اگه خیلی خیلی بلندی گرونتره 

حدودی میخواستم بدونم چقد برام درمیاد

حدودی میخواستم بدونم چقد برام درمیاد

برای موهای من متوسط بود شد ۶۰۰ تومن 

تابستون پارسال رفتم 

چرا؟

شیمیاییه دیگه

مو  رو نازک میکنه و ضعیف

بعدم داعمی نیس که.  هزینه بالایی داره  باید هی هر چند ماه بری دوباره انجام بدی ک فاتحه موهات خونده میشه

2706