2733
2734

شوهرم ۳تومن حقوق میگیره با افزایش ۳۹درصد چقدر میشه حقوقش

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 

ببخشید متن بالا دستم رفت خراب شد😊

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 

حدود ۱۲۰۰اضاف میشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم ۴۰۰ بیاد روش درسته؟

😂😂😂😂نه

2731

پنجاه درصد اگه اضافه میشد یعنی نصفه سه میلیون

یعنی ۱۵۰۰ باز نصف ۱۵۰۰ که میشه ۲۵ درصد میشه ۷۵۰

حالا که نه ۵۰ درصده و نه ۲۵ درصد میانگین این دو میشه ۱۱۲۵

یعنی کمتر از ۱ تومن نیست اضافه حقوقش 

2738