2733
2734
عنوان

متاهلایی که بی عروسی وزود رفتین سرزندگیتون بیاید یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 36 پست
نه عزیزم خونه بگیریم وسایل بچینیم محضربگیریم بعد روزعقدبریم خونمون 

بگو هزینه عروسیو بهتون بدن از اول خودتو دست پایین نگیر

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آذر ۹۹

عزيزم جدا از اينكه بخواي عروسي نگيري يا بگيري( نظر خودتون مهمه كه چجوري دوست داريد ) خيلي عجله نميكنيد؟ بعد ٤ ماه شناخت ؟ ازدواج همينجوريش هندوانه در بستس ،،،يكم بيشتر فكر كن 

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
2728
چه عالی🔫🔫🔫😑😑😑

خواهرشم الان صیغس باشوهرش شمال اومده تو اتاق همش خواب بودن😑

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

من فقط یه جشن عقد جمع‌وجور داشتم

بعد از ۶ ماهم رفتم خونه خودم

راضی هم هستم 

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

تو این مدت صیغه ی محرمیت سعی کن مراقب خودت باشی ،در حد یه رفت امد و همین کارای عقد پیش برید

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2738

انقدر عجله واقعا چ معنی میده

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
پسره شوهرش بوده عزیزم ایرادش کجاست

صیغه کجاش شوهره اومد ولش میکرد چی

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
میخوایم عقدوعروسی یک کنیم

انشالله که خوشبخت بشید من سریکماه عقدکردم رفتم سرخونه زندگیم همسرم ازنامزدی خوشش نمیومد 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
خوبه ما هم بعد ۶ماه عقد رفتیم البته با صیغه ی طولانی اصلا موافق نیستم چون تعهدی توش نیست به اون صور ...

میشه بیشتر توضیح بدین

هر کس به هنگام یاری رهبرش درخواب باشد ،با لگد دشمنش از خواب بیدار می شود.  امام علی............#ولایت_قضا_ندارد............لبیک یا خامنه ای💜              یادمان نرود   ایالات متحده امریکا ۶۸سال پیش دولت مصدق را فروپاشاند....دولتی سکولار که نه  کاری به مذهب داشت نه به لبنان وفلسطین، نه برنامه هسته ای داشت نه برنامه موشکی.......                    
خودش بایدبده باباش نداره

بعدا به نظرم پشیمون میشی من 4 سال پیش خیلی با نداری شوهرم ساختم الان که الحمدالله داره یادش به گذشته نیس.. 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
عزيزم جدا از اينكه بخواي عروسي نگيري يا بگيري( نظر خودتون مهمه كه چجوري دوست داريد ) خيلي عجله نميكن ...

میشه حدودا ۱۱ ماه شناخت نه ۴ماه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم 
2706