1874
2047

من ونامزدم تصمیم گرفتیم دوسه ماه صیغه باشیم خونه بگیریم و  بعد یه عقدمحضری بگیریم بریم خونمون 

میشه ازتجربیاتتون بگید هردو۲۶سالمونه خانواده هامونم متوسطن الان ۱ماه صیغه ایم 

حرف منت نیست اما💯برابر پس گرفت گردش 🌍اگر چیزی به ما افزوده بود...

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032
یعنی دو سه ماه صیغه رو تو خونه باشین باهم؟

دوستم ۷ ماه صیغه بود باپسرم رابطه داشت تازه عقد کردن 😑

🤸⁦🏋️⁩⁩🤸🏾‍♀️🤸🏽‍♂️💃ملت تو خونه شون میز بیلیارد و تردمیل و سونا و جکوزی دارن، اونوخت ما تنها امکانات ورزشی مون یک میله بارفیکس بود که اونم مامانم زده تو کمد روش لباس آویزون می کنه😂😂😂😂😂😂به این شکل در میومدیم الان بچه شیش ماهه تخت دو نفره داره واسش موزیک لایت میذارن با نور کم تا بخوابه🛌 اونوقت زمان ما میذاشتنمون رو پاهاشون به حالت سانترفیوژ....انقد تکونمون میدادن تا پلاسمای خونمون جدا میشد میرفتیم تو کما ..بد میگفتن چه معصومانه خوابیده!!!😂😂😂

کار درستی هست 

من راضی ام چون خودم رو میشناسم و میدونم جشن عروسی برام نقش کلیدی نداره

من با علم به اینکه خیلی از کاربرا دیروز پشت سرم هر حرفی تونستند زده اند، امروز تگم میکنن میگن اوپرا جون جواب سوال ما رو بده و فردا باز خواهند گفت ما از اول اوپرا رو دوست نداشتیم اینجا عضو هستم 
2051
یعنی دو سه ماه صیغه رو تو خونه باشین باهم؟

نه عزیزم خونه بگیریم وسایل بچینیم محضربگیریم بعد روزعقدبریم خونمون 

حرف منت نیست اما💯برابر پس گرفت گردش 🌍اگر چیزی به ما افزوده بود...

دختر خالم بدون جشن رفت ،قرار بود حداقل یه اتلیه برن و هنوزم نرفتن یک سال گذشت ،و همش نق میزنه که من بدون جشن رفتم خونه شوهر و جدیدا حتی مطلقه ها و بیوه ها هم حق جشن داشتن و من نگرفتم ،،،کلا خیلی ناراحته 

بهتره شما هم خوب فکر کنید بعد تصمیم بگیرید 

با اینکه عاشق هم بودن ولی یه جشن ساده ای رو که نگرفتن رو زندگیش داره تاثیر میزاره 

نه عزیزم خونه بگیریم وسایل بچینیم محضربگیریم بعد روزعقدبریم خونمون 

بگو هزینه عروسیو بهتون بدن از اول خودتو دست پایین نگیر

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
آذر ۹۹

عزيزم جدا از اينكه بخواي عروسي نگيري يا بگيري( نظر خودتون مهمه كه چجوري دوست داريد ) خيلي عجله نميكنيد؟ بعد ٤ ماه شناخت ؟ ازدواج همينجوريش هندوانه در بستس ،،،يكم بيشتر فكر كن 

سومين كاربريمه
چه عالی🔫🔫🔫😑😑😑

خواهرشم الان صیغس باشوهرش شمال اومده تو اتاق همش خواب بودن😑

🤸⁦🏋️⁩⁩🤸🏾‍♀️🤸🏽‍♂️💃ملت تو خونه شون میز بیلیارد و تردمیل و سونا و جکوزی دارن، اونوخت ما تنها امکانات ورزشی مون یک میله بارفیکس بود که اونم مامانم زده تو کمد روش لباس آویزون می کنه😂😂😂😂😂😂به این شکل در میومدیم الان بچه شیش ماهه تخت دو نفره داره واسش موزیک لایت میذارن با نور کم تا بخوابه🛌 اونوقت زمان ما میذاشتنمون رو پاهاشون به حالت سانترفیوژ....انقد تکونمون میدادن تا پلاسمای خونمون جدا میشد میرفتیم تو کما ..بد میگفتن چه معصومانه خوابیده!!!😂😂😂
1718