2733
2734
عنوان

آقایون خودشیفته😌😏

492 بازدید | 112 پست

چرا همه چیز رو حق خودتون میدونید؟چرا همیشه خانوم ها باید کوتاه بیان؟

وقتی پدر و مادر یه دختر براش زحمت میکشن،توقع دارید دو دستی دختر دسته گلشون رو بی هیچ توقعی به شما بدن؟وقتی در آمد متوسط جامعه رو ندارید،نمی تونید یه جشن برای دختر بگیرید،یه خونه تهیه کنید چرا میندازید تقصیر زیاده خواهی دخترا؟میگید مهریه یعنی خودتو فروختی!نه خیر.جدیدا خیلی تو اینستا و جاهای دیگه دیدم از مهریه شاکین و میگن نباید باشه.چطور این به شما ظلمه که مهریه بدی،یا درامدت بالا باشه و زندگی راحت برای دختر بسازی،ولی اینکه دختر تو زندگیتون هیچ حقی نداره(تحصیل،کار ،خروج از کشور،حضانت فرزند،طلاق،...)و اینکه کارهای خونه و تربیت فرزندبه عهده اونه صداتون در نمیاد؟ واقعا متاسفم برای مردهای خودشیفته  راحت طلب.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خب همه اینا درست چرا خانومها  کشورم مثل خانوم های کشورهای دیگه نمیرم سر کار چرا باید دختری که تو خونه ۵۰ متری با ۶ نفر زندگی می‌کنه از همسر آینده اش توقع خونه ۱۰۰ متری ماشین خوب و درآمد ماهی ۳۰ تومن به بالا بخاد چرا کمبود های خونه پدریش رو باید شوهرش جبران بکنه 

اقا هستم زندگی را خیلی جدی نگیرید، چون در هر صورت از آن زنده بیرون نخواهید رفت.
دعوا نیست.باید از یه جا حق گیری رو شروع کرد.باید براش چنگید.

چیزی نیست که تغییر کنه.

این رسم و رسوم ها مد شده 

متاسفانه قدیم بهتر میشد ازدواج کرد الان سخت شده.....

خدایا دلت میاد؟ دل مهربونم  هنوز فکر دلیه که دلم شکسته.....

تازه دوست پسرارو برو ببین

دوست پسر من درامدش کمه خونه باباشه ماشینم نداره و کلی عیب دیگه

ولی انقد ادعا داره بیا و ببین

جامعه پرروشون کرده 

فک میکنن ما دخترا هولشونیم

خب همه اینا درست چرا خانومها  کشورم مثل خانوم های کشورهای دیگه نمیرم سر کار چرا باید دختری که ت ...

تا اينجا درست

اما مشكلات ديكم هست قضيه برعكس بشه قناعت ستودني ميشه

گفتم انسان به انسان و همسطح به همسطح خوبه بقيش همه لهانست از نظر من

2706