2737
2734

بانک همش شرایط سخت میذاره و سر میدوعونمون نمیدونم چکار کنم ۱ ضامن بیشتر ندارم ، شوهرم آزاده شغلش گرفتین شما کسی ، یه آدم خیر و دست به خیر داره سراغ ندارین که ضامنون شه کاردولتی داشته باشه و رسمی باشه ، به اندازه مبلغ وام شوهرم بهش سفته میده که خیالش راحت باشه ، بخدا شبا خوابم نمیبره اگه واممو بگیرم از خونه سرایداری خلاص میشیم میشه راهنماییم کنید 😔🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه قربونت باید تو اشناهای خودتون بگردین دایی عمو خاله عمه  اینجا کسی نمیتونه به کسی اعتماد کنه

خانواده من مشهدن تهران نیستن ازیک شهر دیگه ام نمییشه اقوام ما بیشتر کاسبن و شغلشون آزاده

2738

امسال هم راحت شی سال دیگه رهن خونه ها چند برابره هر سال شرایط بدتره یه فکر اساسی کن شما هم برو سرکار پس انداز کنین همسرت دو شیفت کار کنه 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2706