2733
2734

تو شهرما از۱٠٠  به بالا

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو شهرما از۱٠٠  به بالا

بیشتر از دویست سیصد ک نمیشه؟ ما شهرستان کوچیکیم

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
شینیون و میکاپ با هم شهر ما ۶۰۰ ب بالا

شنیون ن فقط موهامو میخام اتو بکشه

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
2738
مگه میخاد چیکارش کنه ٣٠٠

فقط موهامو اتو بکشه صورتم ی آرایش خیلیییی ساده مژه های خودمم بلنده مژه هم نمیخام

خودت انجام بده مجبوری منت یکی دیگه رو هم بزاری سرت 

لوازم آرایشی ندارم خط چشمم بلد نیستم بکشم 😢 پولشو خودم میدما میخاستم بدونم چقدره فقط