2726
عنوان

کسایی ک زایمان طبیعی کردین الفریااااد

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 29 پست
ب سلامتی  اره خداییش خیلی بد بود ولی خداروشکر بچه پایین بود زودباز شد زود ک میگم شیش ساعت طول ...

😩😩 من شیش صبح با درد بیدار شدم تا چهار بعدازظهر که سزارین شدم خدایی هر کی طبیعی زایمان میکنه واقعا کار شیر میکنه 

💖فقط خدا💖 بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داد 😍 دختر خوشگلم حلما خانم 2۵ خرداد ۹۸ دنیا اومد😍😍💖💖💖خدایا شکرت ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب سلامتی  اره خداییش خیلی بد بود ولی خداروشکر بچه پایین بود زودباز شد زود ک میگم شیش ساعت طول ...

وای خب چرا سزارین اورژانسی نمیکنن؟ زایمان طبیعی هزینه داشت؟ 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
2728
رفتنی دستشویی چی  بعدشم من فعلا خیلی ببخشید دستشویی ۲نکردم میترسم یه وقت کنم پاره شه

چیزای ملین بخور مثل آلو بخارا و کمپوت گلابی. غذاهات آبکی باشه سوپ جو سعی کن هرروز بخوری شیرتم زیاد میکنه . اگه یبوست داری یکی دوروز ایراد نداره شیاف گلیسرین استفاده کن به بخیه هات فشار نیاد 

وای خب چرا سزارین اورژانسی نمیکنن؟ زایمان طبیعی هزینه داشت؟ 

والله سزارین ک دیگ کلن نمیکنن مگ اینکه تو خطر باشی اون بیچاره رو هم وقتی من بچم ب دنیا اومد دیدم بردن سزارینش کردن بعد نزدیک یه شبانه روز دردکشیدن

ببخشید از جلو بزارمش یا از پشت؟ بهم ندادن اخه

از پشت حتما بخر خیلی خوبه 

💖فقط خدا💖 بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داد 😍 دختر خوشگلم حلما خانم 2۵ خرداد ۹۸ دنیا اومد😍😍💖💖💖خدایا شکرت ❤❤❤
ببخشید از جلو بزارمش یا از پشت؟ بهم ندادن اخه

شیافت دیگه از پشت. منم خودم گرفتم  اونا ندادن  حتما بگیر سخته بدون اون

بُُُُُُُُــگذار  بُــگذرد   ،روزهـــاے ک روز ما نــیـــستــ  ، روزگـــارے روز مــاهم مــیــرســـد...
والله سزارین ک دیگ کلن نمیکنن مگ اینکه تو خطر باشی اون بیچاره رو هم وقتی من بچم ب دنیا اومد دیدم برد ...

ای وای کدوم شهرین شما؟ 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭

من ۲۷سالمه همه بچه هام طبیعی به دنیا آوردم 

فقط برای بچه اول دردش بیشتر۴ یا  ساعتیطول میکشه 

اما براب دیگه بچه هام  یکساعت درد داشتم

بسگی به پرستارشداره 

بعضی از این پرستارها چقدر بیرحمن از درد به خودم میپیچم داد میزنه

میگه الا ن بچت میمیره

استرس وارد میکنند

😩😩 من شیش صبح با درد بیدار شدم تا چهار بعدازظهر که سزارین شدم خدایی هر کی طبیعی زایمان میکنه واقعا ...

یعنی وحشتناک بود بیمارستانیم ک زایمان کردم پره دانشجوئه وقت زایمانم نبود برانوارقلب رفته بودم نوار قلبش افت داشت یکیشون با عصبانیت گف زود بخواب معاینت کنم دستشو انداخت کیسه ابمو پاره کرد منم ک ازچیزی خبرنداشتم فقط از ترس میلرزیدم بچه هم سرش پایین بود بردنم اتاق دردم شروع شد ساعت یک شب تا هفت صبح زایمان کردم ماما همراهم داشتم ولی وقتم نبود خبرنداشت بیاد پیشم خواستم زنگ بزنم از اولش بیاد پیشم ک گوشیمو گرفتن وقتی رحمم چهارسانت بازشد زنگ زدن اومد اخراش

من ۲۷سالمه همه بچه هام طبیعی به دنیا آوردم  فقط برای بچه اول دردش بیشتر۴ یا  ساعتیطول میک ...

دقیقا ایناهم همینجوری بودن انگار پلیسن مام ادم کشتیم دارن با زندانی رفتارمیکنن

بتادینو گف نمیزاره خشک شه  دستشویی میرفتی نمیشستی کلا باسرم میشستی؟؟  راستی خوابیدنت چی ...

چرا میشستم بعدش سرم شستشو میزدم  یه بار سرم شستشو یه بار بتادین   

خوابیدن همه جوری میخوابیدم ولی به کمر راحت تر بودم به پهلو سختم میشد یه مقدار 

💖عشقم خانواده ام💖
2706