2726

بخیه هاتون چن روز اذیت کرد؟چجوری میرفتین دستشویی چجوری میشستین؟ من سه روزه زایمان کردم نمیتونم بشینم پاشم ب بچه شیر بدم . 

وقتی جذب میشه دیگ بخیه هاتون وقتی میشورین انگار کم تر شده؟

شیافت استفاده کن مرتب دردش خیلی کم میشه بعد از هر دستشویی هم حتما حتما سشوار بکش 

بُُُُُُُُــگذار  بُــگذرد   ،روزهـــاے ک روز ما نــیـــستــ  ، روزگـــارے روز مــاهم مــیــرســـد...

برای من یه هفته اذیت کرد اما بعدشم تا هفته دوم درد داشتم اما کم مخصوصا موقع نشستن کج مینشستم

بُُُُُُُُــگذار  بُــگذرد   ،روزهـــاے ک روز ما نــیـــستــ  ، روزگـــارے روز مــاهم مــیــرســـد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص آناناس( آناهيل) بخور

تو كاچي، زردچوبه زياد بريز

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728

بالشتک طبی بخر از این حلقه ایا رو اونا بشین. سعی کن تا جایی که میشه نشینی

حتما روزی ۳بار با شامپو بچه بشور و با سشوار از فاصله ۳۰سانتی خشک کن که زودتر بیفته. پماد sicasome یا sicamusa هم خوبه بزنی زود جوش میخوره ولی هرکاریم بکنی تا ۲هفته اذیتی

شیاف چی؟بهم شیاف ندادن

یعنی این سه روز نزدی؟ خیلی سخته ک حتما بخر استفاده کن شیافت دیکلوفناک یعنی اب روی اتیشه

واییی واقعا زایمان طبیعی واقعا سخته من تا هفت سانت رفتم نتونستم سزارین شدم ولی الان گفتین بخیه ووو من دردم گرفت 😬 دیگه درد زایمانم که 

💖فقط خدا💖 بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داد 😍 دختر خوشگلم حلما خانم 2۵ خرداد ۹۸ دنیا اومد😍😍💖💖💖خدایا شکرت ❤❤❤
بالشتک طبی بخر از این حلقه ایا رو اونا بشین. سعی کن تا جایی که میشه نشینی حتما روزی ۳بار با شامپو ب ...

رفتنی دستشویی چی 

بعدشم من فعلا خیلی ببخشید دستشویی ۲نکردم میترسم یه وقت کنم پاره شه

وای همش میترسم بترکه 

دقیقا اما میگذره یک هفته دیگه تموم میشه اما حتما هر سه چهار ساعت یا کلا هربار ک درد خواست شروع بشه شیافت بذار

عزیزم سر زایمانت خیلی دردکشیدی؟ انشالله زایمان منم طبیعیه 

ب سلامتی 

اره خداییش خیلی بد بود ولی خداروشکر بچه پایین بود زودباز شد زود ک میگم شیش ساعت طول کشیدا یه خانومی بود اومده بود ۱۳ساعت درد داشت هنوز دهانه رحمش باز نشده بود

من با سرم شستشو میشستم  بعضی وقتها بتادین میزدم  بعد باسشوار خشک میکردم پماد میزدم بالاخره ...

بتادینو گف نمیزاره خشک شه 

دستشویی میرفتی نمیشستی کلا باسرم میشستی؟؟ 

راستی خوابیدنت چی یه وری میخوابیدی یا صاف؟

2706