2726
عنوان

دختر خاله م میاد استرس میگیرم 😐

299 بازدید | 40 پست

بزرگه، ۱۷ سالش هست ولی کلا ببخشید دستشویی نمیره همششششش در حال ول خوردنه🤦🏼‍♀️

بعد میاد رو تخت من میشینه میگه فیلم ببینیم ، تماااااام مدت فیلم وول میخوره ، منم از استرس این که رو تختمه یا تو اتاقمه هیچی از فیلم نمیفهمم😑😑

اینم نیست که مثلا دستشویی دیگران راحت نباشه چون خونه خودشون هم همین طوریه

یا بیرون رفتیم یکی دوبار اصلا کلافه شدم از دستش

بزرگم هست نمیتونم چیزی بهش بگم اخه... 

یه بار همه زورمو جمع کردم بهش گفتم فیلمو نگه میدارم میخوای برو دستشویی ، بدش اومد گفت خودم میدونم هنوز شدید نشده😳

به مامانش هم روم نمیشه بگم میترسم بدش بیاد بگه به توچه 

چکار کنم واقعاااااااا رو مخمه😭😭😭😭 

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈

17 بچست چرا میگی بزرگ 

چن سالته

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شت 🍃

چ چیزایی میشنویم😐

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔

خب نره به خودش فشار میاد چکار به شما داره

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
واسه اینکارا بزرگه خودم ۲۳

اهان خخخ اره خو بزرگه

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

ینی چی شاششو نگه میداره؟

جات باشم یه بسته ایزی لایف میخرم وقتی اومد میندازم جلوش

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

مریض میشه کلیش ومثانش

توبه مامانت بگو .به مامانش بگه ازطرف خودش نه تو.

بگه بچه کلبه دردمیگیره نمیره دسشویی ‌.براخودش گفتماا

😂😐

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 
2706