2137
2106
عنوان

دختر خاله م میاد استرس میگیرم 😐

285 بازدید | 40 پست

بزرگه، ۱۷ سالش هست ولی کلا ببخشید دستشویی نمیره همششششش در حال ول خوردنه🤦🏼‍♀️

بعد میاد رو تخت من میشینه میگه فیلم ببینیم ، تماااااام مدت فیلم وول میخوره ، منم از استرس این که رو تختمه یا تو اتاقمه هیچی از فیلم نمیفهمم😑😑

اینم نیست که مثلا دستشویی دیگران راحت نباشه چون خونه خودشون هم همین طوریه

یا بیرون رفتیم یکی دوبار اصلا کلافه شدم از دستش

بزرگم هست نمیتونم چیزی بهش بگم اخه... 

یه بار همه زورمو جمع کردم بهش گفتم فیلمو نگه میدارم میخوای برو دستشویی ، بدش اومد گفت خودم میدونم هنوز شدید نشده😳

به مامانش هم روم نمیشه بگم میترسم بدش بیاد بگه به توچه 

چکار کنم واقعاااااااا رو مخمه😭😭😭😭 

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈

17 بچست چرا میگی بزرگ 

چن سالته

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

شت 🍃

چ چیزایی میشنویم😐

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔

خب نره به خودش فشار میاد چکار به شما داره

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2050
واسه اینکارا بزرگه خودم ۲۳

اهان خخخ اره خو بزرگه

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

مریض میشه کلیش ومثانش

توبه مامانت بگو .به مامانش بگه ازطرف خودش نه تو.

بگه بچه کلبه دردمیگیره نمیره دسشویی ‌.براخودش گفتماا

😂😐

🌹تدریس انلاین زبان دبیرستان.کروناپوستمون روکندبااینکه مراعات میکردیم.لطفا مراعات کن😩💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱هیچ مومنی نیست مگرانکه خداوندایمان راهمدم وارامبخش 💞اوقرارمیدهد.طوریکه حتی اگردرقله کوهی هم باشداحساس تنهایی نمیکند.امام صادق ع💞💞💞امام حسین برامون دعا کن خسته ایم و جزتو وخداکسی رونداریم😥😢
خب نره به خودش فشار میاد چکار به شما داره

استرس دارم اعصابم خورد میشه اخه یه جوریه

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈

😂😂😂😂وای خدا بلند خندیدم

استرس داری تختتو خیس کنه؟؟

همش به هم ریخته اس !!!!موهام..اتاقم..اعصابم..زندگیم....فکــرم..فکرم...فکرم  ..........  به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                             خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی                              هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒                         چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                                                هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی              😂               یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔  در پاسخ ب بعضی عزیزان:::»»میدونم که خوب نیست،،من خودم از وقتی بهم گفتن گربه ها سوسیس میشن دیگه پیتزامخلوط نخوردم😬 و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم  . اینجا قابلیت تغییر نام نیست وگرنه به رست بیف تغییر میدادم😂😐 به خدااا که تغییرمیدادم.
2051