2726

من میخوام برم ‌جایی ابروهامو فیبروز کنم‌. عکسهایی که از نمونه کارهاشون تو پیجشون میزارن‌ خیلی خوبه. آیا این عکسها ادیت میشن؟ و آیا بعد از هاشور یا بولدبروز ممکن رنگ عوض بشه یا پخش بشه؟  

آره رنگش که کلی اختلافه الان برات میذارم ببین

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش کی میخوای بری عزیزم من رفتم سالن خانم مریم حمزه ای قبلش خیلی استرس داشتم و دو دل بودم و میترسیدم ابروهام خراب بشه و بعدا پشیمون بشم ، یه مشاوره حضوری رفتم سالن نمونه کاراشونو از نزدیک دیدم و فهمیدم دقیقا با عکسایی ک تو پیجشون میذارن یکیه، پیگمنتراشون خیلی خوب و با حوصله مشاوره میدادن، منم جواب همه سوالامو گرفتم و استرسم کلا برطرف شد

2728

اول تو سایتشون شعبه نزدیک خودت و پیدا کن بعد کارای پیگمنترای اون سالن و ببین بعد هم حتما برو از نزدیک و با عکسا مقایسه کن ه نظر من ک کار پیگمنتراشون حرف نداره ، خیلی اصولی و دقیق طراحی میکنن و کاملا قرینه انجام میدن‌. اصلا کار غیرطبیعی انجام نمیدن و نتیجه اش میشه یه کار فوق العاده
https://maryamhamzei.com/
اینم پیج اینستاشون