2737
2734

خودم یه دوستی داشتم با من میومد آموزش رانندگی. چون مربی مرد بود

بعدا یه روز گفت فلان رژت چه خوشرنگ بود

فهمیدم کل تایمی که عقب مینشسته کل کیف منو میکشته

زن همسایمون هر وقت من از بیمارستان میام میاد تخم مرغ می‌شکنه😐😐😐😐😐😐😐که من خوب بشم

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

همکارم :) دائما آویزونه سمت میز من میگه چی میخوری؟ چیکار میکنی؟ ناهار چی آوردی؟ حقوقتو ریختن؟ چقد ریختن و.. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

عممه وقتی میاد خونمون همه جارو میگرده😐

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2738

مادرشوهرم

از عالم و آدم همیشه سوال داره

البته منو نتونسته تسخیر کنه

من از اولم زیاد حرف نمیزدم و سوالاشو با اره یا نه جواب میدادم😅😅

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵

اطرافم ندارم اینجوری . اما از کسی که تا یه چیزی میخرم قیمتش رو میپرسه بدم میاد و به نظرم فضولیه

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2706