2737
2734
عنوان

شرایط خرید سربازی کسی میدونه؟؟

4037 بازدید | 14 پست

سلام دوستان کسی از فامیلاش یا شوهرش سربازیشو خریدع؟ اگ اطلاعی درموردش دارین بگین لطفا برای خریدنش باید ۸ سال از امکانات دولت استفاده نکنه؟؟

من یه فامیلامون چن سال پیش خرید...الان فک نمیکنم دیگه بشه خرید؛یا شرایطش خیلی سخته و گرونه

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یه فامیلامون چن سال پیش خرید...الان فک نمیکنم دیگه بشه خرید؛یا شرایطش خیلی سخته و گرونه

ن میشه خرید چون قیمتشم ب مدرک تحصیلی مربوطع فقط میخام بدونم هشت سال نمیتونه از امکانت دولت استفاده کنه یا چی

وای واقعا چرا اخه ما ک پرسیدیم گفتن میشه

عزيزم بهترين راهش اينه توى سايت رسمى نظام وظيفه ببينيد. لطفا به حرف كسانى كه ميگن ميفروشن و اينا توجه نكنين. حقه باز و كلاهبردار هم زياد هست

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2738
عزيزم بهترين راهش اينه توى سايت رسمى نظام وظيفه ببينيد. لطفا به حرف كسانى كه ميگن ميفروشن و اينا توج ...

والا بخدا سایتارم همین قبل عید دیدم دگ اگ بعد عید ممنوع کردع باشنو خبر ندارم🤦‍♀️

اين يكيش:https://www.e-estekhdam.com/آخرین-اخبار-از-نحوه-خرید-خدمت-سربازی-مش

البته سايت نظام وطيفه نيست

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
خوشبحالتون شرایطش چجوری بود شغل شوهرت دولتی بود قبل خرید؟؟

نه بازاری بود 

کلا شد ۱۷ تومن ، تازه اون موقع بچه نداشتیم چون یه مبلغی هم به خاطر بچه کم می‌شد 

اما ما قسطیش کردیم و همین چندماه پیش قسطش تموم شد ماهی ۴۹۰ بود که البته اون مابین ها یه چندماهی ندادیم 🤪

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
نه بازاری بود  کلا شد ۱۷ تومن ، تازه اون موقع بچه نداشتیم چون یه مبلغی هم به خاطر بچه کم می‌شد ...

😂😂 ای جانم خوشبحالتون ولی فکنم چون شغل خودشو داشته تونسته بخره سربازیشو اخه نامزد من تو شرکت میخاد مشغول ب کار شه میگه پایان خدمت ندارم نمیشه باید هشت سال کار نکنم کار خودمو داشته باشم بعد بتونم بخرم دگ نمیدونیم از چ روشی برای معافیش استفاده کنیم

😂😂 ای جانم خوشبحالتون ولی فکنم چون شغل خودشو داشته تونسته بخره سربازیشو اخه نامزد من تو شرکت میخاد ...

من متوجه نشدم 🤔 چرا ۸ سال نباید کار کنه ؟ 

عزیزم الان که دیگه نمیفروشین اگر بخواد بره کار دولتی باید بره سربازی یا از طریق معافیت پزشکی اقدام کنه اگر آشنا داره و میتونه هزینه کنه 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
😂😂 ای جانم خوشبحالتون ولی فکنم چون شغل خودشو داشته تونسته بخره سربازیشو اخه نامزد من تو شرکت میخاد ...

چطور میشه خدمت رو خرید الان برادر منم می خواد ازدواج کنه ولی کارت پایان خدمت می خواد طرف دختر ممکن ما رو هم راهنمایی کنید ؟

2706