2726
عنوان

خانواده شوهرم میتونن بچه هامو بگیرن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه بچه هارو به پدرشون وابسته کنی و فضای خونه رو صمیمی و گرمتر کنی شاید کم کم از کاراش دست بکشه.

واقعا پشتیبان اصلی پدر و مادرت هستن که متاسفانه فوت شدن با دوتا بچه قد و نیم قد پدرت در میاد

از لحاظ مالی هم که بماند

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
2728
خوب کاری کردی جوابشونده. ب نظرم حالاحالاها جواب نده بعدم هی بهونه بیار پانشن برن وبیان

اشتباه کامنت گذاشتی کامنتت برای تاپیک بغلی خواهر😄😄😄

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
خوب کاری کردی جوابشونده. ب نظرم حالاحالاها جواب نده بعدم هی بهونه بیار پانشن برن وبیان

نمنه؟

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

تازه زایمان کردی عصبی و انتظارات شاید یکم زیاده

من خودم تازه زايمان کردم شوهرم همکاری آنچنان نمی‌کرد عصبی میشدم

به سیاست از سوهرت کمک بگیر بزار فضای خونه شاد باشه ک تاونم کمک کنه اگرم وضع مالیت خوبه کمک بگیر الان من خونه تکونی نکردم 

این چند روزیکی رو  میرم میگیرم کمکم کنه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
نمیخوام سرزنشت کنم ولی بخدا فقط سوال برام با این اوصاف بچه دوم رو چرا باردار شدی؟؟؟

ناخواسته بود شوهرم نزاشت بندازم بچه شیر میدادم حامله شدم کفت خودم کمک میدم عوض میشم فلان بسان بهتر که نشد هیچ بدترم شد