1874
2019

مال من که نشد ولی الان بچه هام کوچیکن یکیش دوسال و نیم یکیش پنجاه روزشه دوتاشم پسرن خانواده شوهرم فوضولن شوهرمم اذیتم میکنه 

ربطی نداره اصلا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

همش دروغه از سر جهل میگن 

اگه داخل خیابون کسی به شما دست زد،شروع کنید به جیغ و داد کردن اون مرد رو بزنید،،جدی میگم،از هیچی نترسید ! باید بگه به چه حقی دست به بدن شما زده این ازار خیابانی برای همه ی ما اتفاق افتاده و من از شما میخام به هیچ عنوان سکوت نکنید💛دلتنگ خنده هام و حسرت یک اتفاق خوب
2032

نشنیده بودم اصلا

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

هیچ ربطی نداره خیلیا تازه با بچه تهدید میکنن که حرفمونا گوش نکردی طلاقت میدیم بچه هم نمیدیمت 

ذات بد نیکو نگرد چون که بنیادش بد است 

چارلی چاپلین میگوید:پس از سالها فقر به ثروت و شهرت رسیدم و در کهنسالی اموختم با پول میشود خانه خرید ولی اشیانه نه! رختخواب خرید ولی خواب نه! /ساعت خرید ولی زمان نه! /مقام خرید ولی احترام نه/کتاب خرید ولی دانش نه! ادم میشه خرید ولی دل نه! /اما افسوس دیر فهمیدم!!!!!!

وا چه ربطی داش من از اولش خانواده شوهرم باهام خوب بودن اصلانم به بچه دار شدن ربط نداره

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام.من نفصم ۲۷ سالمه و  دکترای حرفه ایی داروسازی دارم ، اگه سوالی در این مورد داشتین درخدمتم ،😍😁

کلا قبل از اومدن بچه مشکلاتتان را حل کنید بعد بچه بدتر میشه که بهتر نمیشه تازه بعد بچه زن و شوهرها از هم دورترم میشند 

چارلی چاپلین میگوید:پس از سالها فقر به ثروت و شهرت رسیدم و در کهنسالی اموختم با پول میشود خانه خرید ولی اشیانه نه! رختخواب خرید ولی خواب نه! /ساعت خرید ولی زمان نه! /مقام خرید ولی احترام نه/کتاب خرید ولی دانش نه! ادم میشه خرید ولی دل نه! /اما افسوس دیر فهمیدم!!!!!!