2733
2734
عنوان

دندون عقل لعنتی

76 بازدید | 8 پست

نمیدونم چ فایده ای داره ک در میاد..من چهارتا در اوردم دوتا ک جراحی کردم فک‌پایین الان یک‌هفته اس ک فک پایین درد میکنه همش میگفتم دندون اسیابم پوسیده شده دیروز دکتر گفت عقل بالا رسیده ب اعصاب دردش میزنه ب پایین .نوبت دارم عصر برم بکشم چرا دندونپزشکی ترس داره؟😰😰😰

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جراحي خيلي درد داره؟☹️

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2731
من عقلام نهفتس هر ۴ تاش😐 انقدر میترسم برم برای جراحی

جراحیش درد نداره اصلا من از امپولش میترسم بااینکه این دوتا ک جراحی کردم دردم نداشتم ولی فوبیای امپول دارم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
جراحي خيلي درد داره؟☹️

نه اصلا ..فقط من یکیشون کج در اومده بود افقی بود اون‌خیلی اذیت شدم تا اومد ریشش در بیاد درد نبودا فکم‌خسته شده بود 

اوف لعنت به دندون عقل😐

لعنت واقعا شدن‌باعث دردسر من..مامانم میگ چندساله داریم ما دنون عقلامون زندگی میکنیم از تو نیومده خراب شده 😂

2738