2737
2734
عنوان

عمه ام اسم بچمو مسخره کرد

779 بازدید | 24 پست

حرف از اسم شد گفتم میخوام اسم بچه بزارم جانان فوری با لحن مسخره کردن گفت جانان افغانیه .گفتم اصل اسم جانان ریشه فارسی داره حالا هر قوم دیگه هم دوست داره میزاره چطور ما فارسیم ولی اسم ترکی و عربی و ارمنی میزاریم .چه فرقی میکنه این اسم جانان هم قوم دیگه ای بزار .

ما خودمون اصفهانی هستیم .یه طایفه به اسم طسوج جانان هم سمت ما هست .تو واتساپ دوباره عمه ام نوشت ولی جانان بزارز همه فکر میکنن افغانیه هست مخصوصا که اگه چشمام شبیه خواهرت ریز  بشه همه فکر میکنن افغانیه .منم بهش گفتم عمه ما اصفهانی هستیمااا .طایفه طسوج جانان مگه نمیشناسی .این اسم تو اصفهان زیاده .هر قومی دوست داره بزاره منم میزارم چه اشکالی داره معنیش قشنگه.من دوست دارم.

ولی خودم ناراحت شدم عمه ام میشناسم یه چیز بیفته تو دهنش تا ده سال دیگه هم میگه جلو هر کسیم فکر کنین میگه .

حتما بذارش واقعا جانان قشنگه

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من میخواستم بزارم گندم اگع دختر بود

سریع برادرشوهرم گفت نزار ترکی میشه بوغدا! بیشعور

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕

اشتباهتون اینه اسمو میگید بذار دنیابیاد بعد  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

چه بی فرهنگه ببخشیدا.ولش کن بذار خیلی قشنگه فارسی اصلیم هست بعدم افغانی هاهم فارسی زبانن...دوبارکه برگردی بهشون دیگه مسخره نمیکنن

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2738

اگر همچین ادمیه تو جمع محکم جوابشو بده که دیگه نگه

مثلا بگو من وهمسرم از این اسم خوشمون اومده هیچ چیز دیگه ای هم مهم نیست

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

عزیزم من برعکس همه میگم نزار منو شوهرم واسه اینده اسم انتخا کرده بودیم اگه خدا بخاد بعد ها بچه دار شدیم میخاستیم جانان و اینا بزاریم..ولی بعدها دلمونو زد.نمیدونستم افغانی هست یا نه.ولی وقتی خانوادت این مدلی هستن.لطفا نزار بچتو مسخره میکنن بعضیا اینطور که دلسرد میکنن واقعا شعور ندارن ببخشید البته ولی با احترام لطفا نزار

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2706