2726
عنوان

مامان میشه بیاید کمکم کنید🙇‍♀️

63 بازدید | 12 پست

من یه پسر ۶ماه و نیمه داره تا الان گاهی فرنی بهش دادم و یکی دوبارم پوره هویج و سیب زمینی

واقعا گنگم نمیدونم چطوری باید بهش غذا بدم از چی شروع کنم چندبار در روز بدم

مثل ادم بزرگا باید صبحانه و نهار و شام و میان وعده بدم؟

میوه یا ابمیوه بدم؟

تو سوپش چی بریزم 

اصلا هیچی نمیدونم داره گریه م میگره🤕

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             

اینجا میخونم که همه از ۵ ماهگی شروع کردن و صبحانه فرنی یا حریره نهار و شام سوپ یا اب گوشت میان وعده یدونه موز یا ابمیوه یا بیسکوئیت مادر توی شیر میدن بچه هاشون

من هیچکدوم از این کارارو نکردم الان عذاب وجدان دارم یعنی کم کاری کردم؟

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فرنی آرد برنج بده سوپ با برنج و هویج و سینه مرغ و سیب زمینی گاهی ماهیچه گوسفند و سبزیجات سوپ درست کن بهش بده کته با اب ماهیچه بهش بده تا نه ماهگی از نه ماهگی ماکارونی و نون هم میتونی بدی 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

فعلن روزی سه وعده بده من دخترم ۱۰ماهشه یکماهه روزی  ۵بارمیدم.فرنی و حریربادام بده و سرلاک. براصبحانه.. برانهارم من سوپ درست میکردم و میکس میکردم میدادم بدون نمک وفلفل یاخیلی کم

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏

مثل آدم بزرگه بعد از یک سالگی عزیزم

حریره بادام بهش بده خیلی مقویه

فرنی 

سوپ برای ناهار و شام میکس شده البته 

عصرا هم اب میوه طبیعی بهش بده یا پوره..مثل سیب موز پرتقال

اگ رفلاکس داره حریره و پرتقال بهش نده

و اینکه میوهارو ابپز کن 

مگه هرماه دكتر نميبري؟؟ برنامه غذايي بايدبده بهت

نه فقط بهداشت محل میبرم

من که تو این سنه بچه هام سوپ بدون نمک و ادویه میدارم یه تیکه مرغ یه تیکه سیب زمینی و هویچ و کمی رشته بعد که قشنگ پخت له میکردم میدادم بعد تو طول روز یه بار سیب رنده شده میدادم یا آبمیوه طبیعی فرنی بیسکوییت مادر له شده تو شیر خودم روزی سه بار میدادم بستگی به اشتهای بچه داره

تلخی رو تو خوب بلدی شیرین بودن کارتونیست💜

اوله اول که لعاب برنج باید بدی

برنج و سیب زمینی ی کوچولو نمک و اب بذار خوب بپزه و له کن بهش بده

براش بلدرچین بپز بعد میکس کن هر دفه میخای براش غذا درست کنی ی کم بریز توی غذاش

من معمولا صب،بعد خواب ظهرگاهی‌ش،عصر بهش غذا میدادم

مَن تَمامم پُر ازين حالتِ بي حوصلگيست💔
اینجا میخونم که همه از ۵ ماهگی شروع کردن و صبحانه فرنی یا حریره نهار و شام سوپ یا اب گوشت میان وعده ...

نه 5 ماهگی زوده خوبه که ندادی دادن غذا و آب قبل 6 ماهگی باعث میشه بعدا همیشه مشکلات گوارشی داشته باشه

تلخی رو تو خوب بلدی شیرین بودن کارتونیست💜