2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
طبیعی بودی؟ چجوری بگد زایمانت یکم توضیح میدی چرا ازش خوشت اومد

وای نه عادلخواه 😪....دکتربانوی مهربون صبوروخاکی وباادب وخانم کلی وقت میذاره واسه مریضش وهمیشه وهرساعتی دردسترس .....من ۵سال تومطب دکترای مشهدبودم بهترازبانوی ندیدم عالیه ...

وای نه عادلخواه 😪....دکتربانوی مهربون صبوروخاکی وباادب وخانم کلی وقت میذاره واسه مریضش وهمیشه وهرسا ...

مرضیه مهاحری طبیعی هاش چجوریه؟ سزارینی ها ک خیلی راضین ولی من طبیعی میخوام

2738
وای نه عادلخواه 😪....دکتربانوی مهربون صبوروخاکی وباادب وخانم کلی وقت میذاره واسه مریضش وهمیشه وهرسا ...

اره بانوی هم خوبه 

ولی عادلخواه ک ۱۰ ساله همون منشی ها و کارکنای همیشگی رو داره شما کی پیشش بودی😂

اره بانوی هم خوبه  ولی عادلخواه ک ۱۰ ساله همون منشی ها و کارکنای همیشگی رو داره شما کی پیشش ...

وای دوباراجبارارفتم پیشش اصلاازش خوشم نیومدخواهرم رفت پیشش واسه پرونده بارداری وزایمان آخرشم برگشت پیش بانوی

بله ملیحه بانوی ساختمان پزشکان حجاب....یه باربری جاش عاشقه رفتارش وخودش میشی من به خواهرامم معرفیش ک ...

شما فقط رفتارشون براتون مهمه یا سطح علمی و تجربه شون؟؟

جسارتا ناراحت نشیها ولی همینی ک گفتی به اجبار رفتی پیش عادلخواه و... دقیقا برای من در مورد بانوی پیش اومد😂😂😂

حس کردم خیلی سطح علمیش پایینه

باخودم گفتم حداقل همون عادلخواه با اینکه خیلی شلوغه و برا ۲ هقته بعد نوبت میده و ۲تا ۳ تا میفرسته تو اینقد با تجربه اس ک ب بسم الله و میگی تا اخر مشکلتو میدونه و درمان داره برات

شما فقط رفتارشون براتون مهمه یا سطح علمی و تجربه شون؟؟ جسارتا ناراحت نشیها ولی همینی ک گفتی به ا ...

گفتم من بیشتردکترای مشهدورفتم وخوب میدونم کی سطح علمی وتجربش بالاتره....فکرنمیکنی واسه آدمایه کمی شعوربرخوردداشتن بادیگران مهم باشه؟ این خانم دکترازنظرمن واطرافیانم فوق العاده اس هم اخلاق ورفتارش هم سطح علمیش

2706