2737
2734
عنوان

شما هم ترایپو فوبیا دارید ؟

413 بازدید | 44 پست

بچه ها برید بیماری ترایپو فوبیا رو سرچ کنید یه عکس میاره فقط خواهش میکنم عکسشو اینجا نزارید ببینید شما هم با دیدن اون عکس کل موهای تنتون راست میشه و چندشتون میشه

من که اگر ببینم کل گوشت تنم میریزه

تو یه جمع 20 نفری فقط 3 نفر اینجوری بودیم شما هم بیاید بگید

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

ی حس بدی بهم دست میده ولی نه در حد سیخ شدن موها و اینا

میتونم بارها ببینم عکسو و هربار اون حس بد رو دارم واسه من فوبیا فک نکنم باشه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وانه ترس نداشت که

خانماخواهشا اگر کسی یا خودتون از گلوتاتیون استفادا کردیدبیایدتاپیکم بهم بگید خواهش میکنم😭اگرهرراه وروشیم واسه سقیدی بدن وصورت بلدیدبگید😭مردم ازفکربهش   بی توو اسمت عزیزم‌❤  اینجاخیلی سوت و کوره ❤ولی خب عیبی نداره❤ دل من خیلی صبوره ❤ صبوره...!❤❤
2738
ی حس بدی بهم دست میده ولی نه در حد سیخ شدن موها و اینا میتونم بارها ببینم عکسو و هربار اون حس بد رو ...

نه نیست من اصلا نمیتونم بهش نگاه گنم اصلاااا

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
من یکم خارش میگیرم رو صورتم و چندشم میشه ولی بعضی ها دیدم حتی میگن حالت تهوع میگیرن

اره من حتی فکرشم میکنم نابود میشم

وانه ترس نداشت که

خوب پس شما سالمی خواهر  

نه من فوبیا نداشتم خدا رو شکر 😆😆😆

خوب خداروشکر

اره

خوب تا الان فقط من و شماییم

عه از اینا ن اتفاقا لذت میبرم😂

خوش بحالت من فکرشم کردم موهای صورتم یجوری شده  

2706