2726
شما هم جنس خودت را بهتر میشناسی. بنظرتون چرا یک مرد خیانت میکنه؟؟ بعدش پشیمون میشه؟؟ 

بذاربهت بگم یاتنوع طلبه یاارضانمیشه 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

زندگی خودتو نابود نکن

یکم محکم باشین باورکنید میشه درستشم کرد

طلاقو اینقدرام سبک نگیرین

همه میمیرن!    ولی همه زندگی نمیکنند...   خوب باشیم و خوب زندگی کنیم فقط خوبیها ماندگاره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا صبرت بده (آدم هیچ وقت نمیتونه فراموش کنه)

به منم خیانت کرد در حد پیام اونم با خواهر زاده جاریم 

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

هنوزم باهاش زندگی میکنم 

ولی هیچ وقت حسم مثل قبل نمیشه 

یاد گرفتم تنها باشم زمین خوردم تنها پاشم🤞🏼🖤 
شما هم جنس خودت را بهتر میشناسی. بنظرتون چرا یک مرد خیانت میکنه؟؟ بعدش پشیمون میشه؟؟ 

ربطی ب مرد بودن نداره خانوم

ممکنه همین اشتباه رو زنها بکنن پشیمون بشن مگر کم دیدیم خانومهایی ک اشتباه میکنن و پشیمون میشن

کلا همه انسانها خطا میکنن پیعمبر ه نیستن ما بزرگواری کن و گذشت کن حتما دیگه اون اشتباه قبل رو نمیکنه

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!
2728

تو زندگی. در مورد خیانت فقط یکبار قابل بخششه اگه واقعا پشیمون شده باشه میذاره کنار وقبول میکنه واقعا اشتباه کرده اگه قرار باشه هی تکرار کنه هی ببخشی که نشد زندگی 

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
اصلا میل جنسی بمن نداشت

خب تو ک درحال طلاقی بیخیالش دیگه

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

دوستم میفهمه شوهرش بهش خیانت میکنه بهم گفته که شوهرم گفته با یکی هستم دو ساله خرجش میکنم اونم همه جوره باهامه و واسم خیییییلی عجیبه دوستم راحت کنار اومده دیشب وسایلاشو جمع میکرد بره مسافرت شوهرشم خونه تنهاست دوستم بهم گفت برم مسافرت حال و هوام عوض کنم بلکه شوهرمم ازمن خسته شده تا دوست دخترشو بیاره واااای من نمیدونم چرا بعضیها رو نمیتونم هضم کنم

یه ساعته رفتم تاپیکای قبلیتو میخونم ببینم قضیه چیه 😑 سرم درد گرفت 🤯🤯

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
اصلا میل جنسی بمن نداشت

چراگلم بایدیه علتی داشته باشه دیگه 

یابه خودت نمیرسیدی ونمیتونستی.....

یاازدواجش باتوازسراجبارخونوادش بوده 

یابازم همون موردکه ذات خودش خرابه

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
چراگلم بایدیه علتی داشته باشه دیگه  یابه خودت نمیرسیدی ونمیتونستی..... یاازدواجش باتوازسراجبا ...

عزیزم لباس خواب می پوشیدم و آرایش میکردم.. میرفتم رو تخت میخوابیدم. می‌گفت نمیخوام. میرفت می نشست تو پذیرایی 

عزیزم لباس خواب می پوشیدم و آرایش میکردم.. میرفتم رو تخت میخوابیدم. می‌گفت نمیخوام. میرفت می نشست تو ...

خوب پس موردای بعدی که گفتم علتش اوناس 

اصلا میل جنسی بمن نداشت

چرا؟؟ وقتی یه دختر و پسر باهم ازدواج میکنن و زن و مرد میشن دیگه نباید گفت میل جنسی ندارن بهم. نصف زندگی رو همین روابط تشکیل میده و گرنه خیانت ها اصلا اتفاق نمیفتاد

عزیز دلم شاید مشکل یه چیز دیگس

من نمیگم کوتاه بیا 

حتما شکایتتو پیگیری کن و شوهرتو سرجاش بنشون ولی قربونت برم به روزای اول ازدواجتون فکر کن که نمیتونستین بدون هم نفس بکشین تا یکم حس خوب به شوهرت پیدا کنی شوهرتم شاید بار اولش بوده چند روز نرو خونه بعدش یه روز سرزده برو ببین واکنشش چیه دلش تنگ شده باشه خودش میاد طرفت و انشاالله مشکلتون حل بشه

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
2706