2733
2734
عنوان

دارم میتررررررکمممممممم 😭😭😭

173 بازدید | 15 پست

کنکور دارم یکساله پریود نمیشم همه ازمایش و....انجام دادم گفتن بخاطر استرس و چاقیه بیش از حده ...

امسال ۲۵ کیلو اضافه کردم از بس تحرک ندارم ....

میخوام بترکم ...شکم و بازوم و همه بدنم  ترک برداشته از بس چاق شدم ..سینم هم میاد تو گردنم خفم میکنه از بس چاااااق شدم ....

☹️☹️☹️

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فعلا تمرکزت‌ رو کنکورت‌ باشه چون اگه رتبه ت‌ خوب نشه‌ اون موقع خیلی سخت میشه ولی  به نظرم اگه کنکورتو‌ خوب‌ بدی‌ و براش‌ تلاش‌ کنی و رتبه ت خوب بشه بعدش‌میتونی‌ همه جوره مشکلات‌ پیش‌ اومده رو جبران کنی😍❤

2738
اره والا ..سونوگرافی انجام دادم گفته چربی کبد هم داری ..

مواظب باش مثل شما بودم کم تحرک

مدتی ورزش میکنم بهتر شدم

گر سینه شود تنگ خدا با ما هست.گر پای شود لنگ خدا با ما هست.دل را به حریم عشق بسپار و برو.فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست
ممنونم عزیزم ..مجبورم این ۳ ماهم تحمل کنم .😘😘😘

ایشالله که یه عکس‌ بگیری‌ از خودت و یه روز‌ با لبخندرضایت نگاش‌ کنی و بگی‌ چقد خوب که تلاش‌ درست کردم. و نتیجه شو‌ دیدم‌....

موفق‌ باشی

غصه نخور گلم بی خیال کنکور دنیا ک فقط درس نیس ب خودت برس دمنوش رازیانه برا لاغری خوبه اونا ک تایپینگ لاغری زدنو دنبال کن احتمالا ب دردت بخوره اگ پریود نمیشی احتمالا بخاطر اینه ک کیست تخمدان یا تنبلی تخمدان داری شایدم بخاطر همون استرسه  ی آمپول هست بزن هفته بعد میشی اسمش  پروژسترون 

و خدایی ک ب شدت کافیست   

دوست عزیز..واسه لاغریت وتنظیم پریودیت رازیانه رو جوش بده هرشب یک لیوان بخور ..سعی کن نهارکم بخوری یا اصلا نخوری..شبا هم بعد شام پیادع روی کن..برنج وتخم مرغ وسیب زمینی وماکارونی خیلی کم بخور

2706