2726
عنوان

بچه ها میاین ی صلوات بفرستین فقط

52 بازدید | 7 پست

ی گرفتاری بزرگ برای خانوادم پیش اومد عاجزانه خواهرانه ازتون میخام ی صلوات بفرستید خدا بخیر بگذرونه 

حالم خیلی بده نمیتونم‌جواب بدم 

خدا الهی خودتون و عزیزانتون رو بیمه کنه گرفتاری نبینید

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

❤️❤️

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۴صلوات 

کوثر 

حمد 

توحید 

قدر 

ایت الکرسی 

بسم الله الرحمن الرحیم

یا الله 

یا حق 

یا قاضی الحاجات

حسبی الله و نعم الوکیل

اعتصمت بالله 

به حق اسما الحسنی و نام های نیکویی ک خدا خودش رو باهاشون نامیده گره از مشکلاتت باز شه

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 

ختم صلوات برای تعجیل در فرج آقا امام زمان علیه السلام بگذار تو یه تاپیک ان شاءالله امام زمان علیه السلام هم برای شما دعا میکنند و حل میشه مشکلت

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷