2726

ی جورایی اولین عشقم بود 

یعنی روانیش بودم

اومدن خواستگاری

بابام خوشش نیومد منو ندادن

بعد من ی سال بعدش شوهر کردم الان ۴ساله

لما تو هفته حداقل ی شب خوابشو میبینم

میبینم میخوایم ازدواج کنیم 

تو خواب له له میزنم براش کلافه شدم چیکار کنم بره از ذهنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگم نمیخندی😐

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
2728

آخه عزیزم حتما زیاد بهش فکرمیکنی

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

فکرشو نکن تو دیگه ازدواج کردی و به فکر بچه و شوهرت باش

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت

بازم تو خوبی ... من مدتی هرشب خواب میدم بابک جهانبخش عاشقمه و کلی حرف و ماچ و بوس  بهم میکرد😆

حالا من خیلی طرفدارش نیستم ها.... دیگه بعداز اون خوابها توی ماهواره میدیمش دست و پام شل میشد🤣🤣

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2706