2737
2739
عنوان

استادای ژله

62 بازدید | 2 پست

واسه هفت نفر بخوام ژله بستنی درست کنم و تکی سرو کنم چندتا بسته ژله و بستنی لازم دارم؟لطفا رنگایی ک خودتون راضی بودین بگین از هر بسته هم چقدر بریزم واسه لایه هامیخوام ۴ ۵ تا لایه بشه 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

عزیزم ما که اندازه ی قالباتو نمیدونیم

با یه لیوان اب اندازه ی قالبتو بدست بیار 

هر یک لیوان و نصفی یک بسته ژله بقیش بستنی

ژله با طعم کیوی با بستنی خیلی خوشمزه میشه

چون رنگاش مات و کمرنگ میشه از رنگ خوراکی حتما استفاده کن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
عزیزم ما که اندازه ی قالباتو نمیدونیم با یه لیوان اب اندازه ی قالبتو بدست بیار  هر یک لیوان و ...

میخوام تو بستنی خوری درست کنم از پیاله یکم بزرگتره اره حق داری قالبمو نمیدونین 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘