2726

سلام پسرم دو ماه دیگه دوسالش تموم میشه از امروز پوشکش نگردم و فقط زمان خوابش پوشک میکنم اصلا بهم نمیگه جیش داره چند روز طول کشید بچه تونو از شیر و پوشک بگیرید.من پسرم اخر خرداد دو سالش تمومه کی از شیر بگیرمش بهترین زمان هست و کمتر اذیت میشیم

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤

منم ۲۲ ماهگی بچمو از شیر گرفتم یه ماه تمام اذیت کرد،واس پوشک گرفتن تا چن ماه ممکنه نگه نگران نباش

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برا پوشك كه زوده.

شيرم ميتوني الان بگيري هوا مناسبه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2728

خب چرا داری یهویی به بچه ت شوک وارد میکنی؟هم از پوشک هم از شیر میخوای بگیری ی باره

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بذارید یکم از دوسالگی بگذاره دخترمنم نمیگف حدودا 26ماهگی3روز طول کشید تابستون بود کلا توحیاط نگه میداشتم فقط نوشیدنی میدادم هر بار کثیف میکرد دعوا میکردم بعد زود زود دستشویی میبردم

همیشه روزگار بامن ساز مخالف زد

پسرت ۳ماه از پسرم بزرگتره 

من ۲۰بهمن از شیر گرفتمش

شبها هم اصلا پوشکش نمیکنم

منتها شک دارم که بتونم تا قبل از ۲سالگی از پوشک بگیرم یا اصن اقدامی کنم براش

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
خب چرا داری یهویی به بچه ت شوک وارد میکنی؟هم از پوشک هم از شیر میخوای بگیری ی باره

نه فعلا پوشک نمیکنم از شیر میخام بدونم چ زمانی راحتتره بهتر میشه گرفت ک کمتر اذیت بشیم هر دومون

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
پسرت ۳ماه از پسرم بزرگتره  من ۲۰بهمن از شیر گرفتمش شبها هم اصلا پوشکش نمیکنم منتها شک دارم ک ...

سخت نبود از شیر گرفتیش پسر من غذا نمیخوره فقط شیر خودم ی بار بیست ماهگی ی شبانه روز ندادم بهش خیلی بد ارومی کرد مخصوصا شب تا صبح بنظرت چکارکنم اینکه میگن تو گرما بچه رو از شیر نگیرین بده حقیقت داره یا خرافاته

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
اذیتت نکرد راحت بودی چقدر هر دوش زمان برد ک عادت کنه

از شبر الان برداری خوب چون هوا گرم نیست وبچه اذیت نمیشه صبر زرد بزن سینه هات راحت میتونی برداری.پوشکم اگه میخوای برداری  شب پوشک نکن چون بد عادت میشه ولی شبها هر یک ساعت باید ببریش دستشویی.اگه ن که بزار بعد دو سالگی 

مواظب باشیم ب بهانه👈ماخوبیم ودیگران بد آبروی کسی رونبریم فردای قیامت هم هست!
سخت نبود از شیر گرفتیش پسر من غذا نمیخوره فقط شیر خودم ی بار بیست ماهگی ی شبانه روز ندادم بهش خیلی ب ...

من جفت بچه هامو بهمن از شیر گرفتم

برا همین تجربه گرما ندارم

پسر من خیلی بد قلق بود شبا هیچ نمیذاشت بخوابم

منم یه باره صبر زرد زدم و بهش گفتم می می اخ شده

یه بار دهن زد دید تلخه دیگه نخورد

ولی تا ۷شب نصفه شبا بهش شیر میدادم که هم اروم شه هم سینه هام خالی شه

بعدش دیگه عادت کرد

به زور بهش غذا بده

بچه به میل خودش باشه که هیچی نمیخوره

پسره من عاشقه سگ هس میبرمش پشت پنجره میگم هاپو اومد

هی الکی سرگرمش میکنم تا غذا بخوره

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706