2410
2553
عنوان

رژیم غذایی با دکتر کرمانی

187800 بازدید | 777 پست
دکتر محمد صادق کرمانی از معروف‌ترین و حاذق‌ترین پزشکانی است که در امر تغذیه فعالیت می‌‌کند و برنامه‌های او برای درمان چاقی ولاغری، موثر واقع شده و به همین خاطر مراجعین زیادی را هر روزه پذیرا می‌‌شود. درسالیان اخیر برنامه‌های رژیمی اوچنان با استقبال مواجه شدکه از برنامه‌هایش به عنوان «رژیم دکترکرمانی» یادمی‌‌کنند.
این پزشک موفق، درطبابت خودمسائل روانشناسی را هم درنظرمی‌‌گیرد و فقط به بیمار نمی‌‌گوید این را بخور، آن را نخور، بلکه چنان او را توجیه می‌‌کند، تاخود بیمار تصمیم نهایی را بگیرد. همایش‌های او همیشه با استقبال مواجه می‌‌شود و مطبش همیشه پراز افرادی است که می‌‌خواهند با کمک او یا چاق شوند یا لاغر. دکترکرمانی تجربیات خودرا دراختیار ما و شما قرارمی‌‌دهد. به این امیدکه موردتوجه و استقبال واقع شود.

ویژگی های برنامه تغذیه رژیم هوشمند

قدیمی ترین و با سابقه ترین برنامه رژیمی
دارای بالاترین رکوردهای چاقی و لاغری در کشور
بدون تغییر در برنامه غذایی روزانه شما
بدون استفاده از دارو ، عمل و...
بدون نیاز به انجام برنامه های ورزشی سخت
زمانبندی دقیق و منحصر به فرد
ارتباط بسیار آسان به مشاورین ما
ثبت نام لحظه ای و بدون نیاز به خروج از خانه
ارائه لیست های غذایی متفاوت و با حق انتخاب بالا
روشهای گوناگون ثبت نام
فعالیت و نمایندگی در بیش از 10 استان کشور
ارائه بیش از دهها مقالات و چندین کتاب به قلم دکتر کرمانی
مشاوره حضوری ، اینترنت ، تلفنی بدون تاخیر کشور

بنده و همکارانم در گروه به اندام آماده ی پاسخ به سوالات شما در مورد تغذیه و رژیم غذایی در این تاپیک هستیم.

هر روز سوالات شما از این تاپیک جمع آوری میشود و توسط کارشناسان تغذیه ما پاسخ داده میشود.
سلام من می خوام وزنم رو زیاد کنم یه برنامه غذایی ساده می خوام چون برای این کار زمان نمی تونم زیاد بزارم.

در ضمن در دوران شیردهی هم هستم..

ممنونم از لطف شما

قد 145 و وزن 36 کیلوگرم دارای دو فرزند و سن هم 40 سال
خوش ب حالتتتتتت برای چاقی
من با سن 34 و قد 160 می خوام لاغر شم قبلا هم زیر نظر دکتر کرمانی 10 کیلو کم کردم
وزن فعلیم 80 هست دارای دو فرزند
جاییکه میتوانی با سکوت حرف بزنی ، بر پایه های لغزان واژه ها تکیه نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سوال شما:
...................................................................................
سلام من می خوام وزنم رو زیاد کنم یه برنامه غذایی ساده می خوام چون برای این کار زمان نمی تونم زیاد بزارم.

در ضمن در دوران شیردهی هم هستم..

ممنونم از لطف شما

قد 145 و وزن 36 کیلوگرم دارای دو فرزند و سن هم 40 سال

پاسخ دکتر:
...................................................................................
با سلام خدمت شما

برای اضافه کردن وزن برنامه بسیار ساده هست

ما اصلا با وعده های اصلی شما کاری نداریم فقط روی میان وعده ها تمرکز کردیم این یعنی آنچنان نیاز به پخت و پز نیست

شما برای ثبت نام در سایت میتونید به www.kermany.com مراجعه کنید و برای گرفتن اطلاعات بیشتر با شماره 09122066124 یا 09128546124 تماس بگیرید
خوش ب حالتتتتتت برای چاقی
من با سن 34 و قد 160 می خوام لاغر شم قبلا هم زیر نظر دکتر کرمانی 10 کیلو کم کردم
وزن فعلیم 80 هست دارای دو فرزند

-

با سلام خدمت شما

تقریبا 22 کیلو اضافه وزن دارید

حضوری اقدام کرده بودید؟
سلام
وزنم زیاده می خوام کم کنم البته یکبار قبل از بارداری با یک دکتر تغذیه حدود 26 کیلو کم کردم ولی بعد از بارداری و زایمان چاق شدم و وزنم اصلا کم نشد 32 سالم 160 قد و 90 کیلو وزنم پسرم 13 ماهشه و شیر خودم و هم می خوره اگر می شه راهنماییم کنید متشکرم

بله حضوری اقدام کرده بودم عزیزممم
الان هم دکتر تغذیه می رمم

راستی من بچه ام ده ماشه شیر هم می دمممممم
با تشکر
جاییکه میتوانی با سکوت حرف بزنی ، بر پایه های لغزان واژه ها تکیه نکن
2714
سلام من 161 قدم و 68 وزنم هست میخواستم بدونم به صورت ایده ال چقدر باید کم کنم و اینکه اگر رژیم دکتر رو بگیرم این اضافه وزن رو تو چه مدت میتونم کم کنم البته من در ماه سه هفته رو ورزش میکنم روزی یک ساعت ایروبیک

ممنون از کمکتون
الحمدلله رب العالمین
سلام
خسته نباشید
من تا به حال دوبار با رژیم اقای دکتر کرمانی لاغر شدم
الان هم در حال رژیم هستم
اتفاقا امروز تو سایت ایشون بودم داشتم کالریها رو نگاه میکردم و کتابشون هم که همیشه جلوی چشمم هست
داشتم فکر میکردم که ایشون اولین کسی بودن که من رو با مفهوم کالری و تغذیه صحیح اشنا کردن
ازشون ممنونم
در این بازار اگر سودیست با درویش خرسند است ......خدایا منعمم گردان به درویشی و خرسندی
سلا م منم میخوامم لاغر بشم
وزن 65 قد 160 سن 36

بیشتر چاقی موضعی دارم در ناحیه شکم
لطفا منو راهنمایی کنیددددددددددددد
*زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آرزویم این است آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست*
سلام
وزنم زیاده می خوام کم کنم البته یکبار قبل از بارداری با یک دکتر تغذیه حدود 26 کیلو کم کردم ولی بعد از بارداری و زایمان چاق شدم و وزنم اصلا کم نشد 32 سالم 160 قد و 90 کیلو وزنم پسرم 13 ماهشه و شیر خودم و هم می خوره اگر می شه راهنماییم کنید متشکرم

سلام. صبحتون بخیر. امیدوارم روز بسیار خوبی را پیش رو داشته باشید. از آنجاییکه قبلا 26 کیلو وزنتونو پایین آوردید بدن شما نسبت به کاهش وزن مقاوم شده. زمانیکه شما انرژی کافی را به بدنتون نرسانید با واکنش آن (بدن) روبرو میشوید. این واکنش کاهش سوخت و ساز است. یعنی بدن شما برای اینکه بتواند از انرژی کمی که به آن رساندید نهایت استفاده را ببرد سوخت و ساز خود را تا حد زیادی پایین می آورد. بنابراین دیگر نمیتوان انتظار کاهش وزن سریع را از آن داشت. برای بالا بردن سوخت و ساز بدن چند راه وجود دارد:
1-محدود کردن مقدار کالری دریافتی
2-افزایش میزان فعالیت(هوازی)
3-تامین ذخایر ویتامینی و مواد معدنی بدن (مصرف شبی یک عدد کپسول مولتی ویتامین مینرال)
در حال حاضر شما حدود 33 کیلو اضافه وزن دارید. انشالله ظرف مدت زمان 9 الی 10 ماه (البته با توجه به کاهش وزن قبلی که داشتید) میتونید به وزن ایده آلتون برسید.
سلام

راستی یه مطلب رو یادم رفت. در خصوص شیردهی بخاطر داشته باشید باید روزی 5 لیوان شیر یا ماست نوش جان کنید.
2706