1874
2019
عنوان

تعیین جنسیت قطعی

388 بازدید | 44 پست

کسی میدونه ؟

۱۵ هفتم

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر کوچولوم بی صبرانه منتظر اومدنتیم👶🏻💙 خدا جونم مواظب تو دلیم🤰🏻باش به تو میسپارمش😍 بند بند دلم به بند بند وجودش بستست👼🏻خداجونم هدیه قشنگتو صحیح و سالم به دستم برسون🤱🏼 قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم!😍😍😍🤲🏼 خدا ♥️   سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  
یعنی چی؟ تو امضات که نوشتی دخترم!؟😕

چون دوس دارم دختر باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر کوچولوم بی صبرانه منتظر اومدنتیم👶🏻💙 خدا جونم مواظب تو دلیم🤰🏻باش به تو میسپارمش😍 بند بند دلم به بند بند وجودش بستست👼🏻خداجونم هدیه قشنگتو صحیح و سالم به دستم برسون🤱🏼 قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم!😍😍😍🤲🏼 خدا ♥️   سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  
2033
تست سوزن و ادرار

واقعیه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باید سالم باشه و البته دختر😁

اره ان شاءالله😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میگم یه سوال مگه میشه توی 9هفته بگن احتمالا جنسیت بچه رو

احترام به عقاید همدیگر   کمی تعقل! احترام گذاشتن به نظر هم با نظر ندادن فرق میکنه 😒 نظر میدم محترمانه! شما نمیخوای بشنوی میل خودت😒  چقدر فاز روشنفکری میگیرد و واقعا نیستید...

۱۳ هفته میتونن تشخیص بدن

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
عکس سونو ان تی رو بذار بگم

عزیزم من بزارم میگین

هرکسی امضامو دید لطفا لطفا برام دعا کنیدتو دلیم یه پسر سالم باشه دوتا گل دختر ناز دارم لطفا لطفا دعا کنید 🙏🙏 خدا جفتمو جور کنه خداخواسته بود انشاالله خدام بخواد یه پسر سالم باشه هرکس دعا کرد لایک کنه براش صلوات بفرستم

دوستم تو ۱۲هفته رفت آزمایش خون گفتن دختره 

بعد آنومالی رفت گفتن دختره

بنظرم هیش دردی بالاتر از درد دوری و غربت نیست.ازین شهری ک توشم متنفرم.کاش کبوتر بودم .دلم میخواد فرار کنم‌‌.یه زمانی تلاش میکردم از شهرم و خونوادم دور بشم .ای خدا چرا ... حالا دلم لک زده فقط یکساعت همون مسیری ک هرروز پیاده میرفتم دانشگاه ؛بایستم. 😔 دیگه اون روزها برنمیگرده ‌.باورم نمیشه تک و تنها تویه شهر دیگه م و یه مادرم و هرروز کلی کار خونه و دخترم رو میکنم. لهنتی خیلی سعی کردم دیدمو عوض کنم ‌خب اخه تو بمن بگو ؛اگر از یه شهر خوش و آب و هوا ؛پاشی بیای وسط جهنم سوزان؛ دلت نمیگیره!!! نگو بهم ک روز اول چشمت ندید؛ تو جای من نبودی که بدونی پدرم چقدر بی رحم بود و مارو تویه جو سمی بزرگ کرد.هرروز پدرمو با ناله فریاد میزنم که تو باعث شدی من این تصمیم رو بگیرم. دخترم و همسرمو دوست دارم ولی شهرشو نننننننهههههه. دارم خفه میشم خدایاااا

دکتر تو هفته ۱۲ به خواهر من گفته بود نمیشه چون هنوز کامل نیست و هرکس هم بگه دروغ گفته ولی دیدم کسایی که گفتن تو ان تی گفتن و آنومالی هم همون دراومده

به بعضیا هم نمیشه رید برنزه میشن واسه ت قیافه میگیرن🤷‍♀️
1718