2733
2734
عنوان

دیگه از همه چی بریدم...

239 بازدید | 9 پست

سلام توروخدااااا یکی کمکم کنه یه نفرم بیاد دلداریم بده کافیه افسردگی شدید دارم دلم مهمونیای دورهمی میخواد دوست میخواد خسته شدم همسرم از جمع خوشش نمیاد چهارده ساله تو یه جمعی که بهم خوش بگذره نبودم روحیم داغونه همه جااااا فقط خودمون سه تا مهمونی مسافرت هرجا البته مهمونی خیییییییلی کم میریم ولی اگرم بریم اگرم یه نفر اضافه تر از صاحبخونه تو اون مهمونی باشه همسرم نمیاد بخدا دلم شادی میخواد بگو و بخندای دورهمی خیییییلی دوسش دارم همه چیشو با جون و دل میپذیرم ولی حس میکنم بشدت افسرده شدم جوری که خنده به لبم نمیاد بیخودی گریه میکنم دلم برای هیچ کس تنگ نمیشه حتی پدر مادرم حتی حسم به دخترم کم شده آرزوم اینه فقط تنهای تنهای تنها باشم خسته ام خیییییییلی خسته ام برام دعا کنید اینقددددد حرف دارم که زبونم لال شده نمیتونم بنویسم 

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️

عزیزم دوس پیداکن دوستای جدید باهم برید بیرون اصن اگ دوست قدیمی داری روابطتتوگرم کن برو بیرون باهاش یاوقتایی ک شوهرت تونه نیس بگو بیاد

برو خودت بیرون بادختر دور بزنید زیاد دورم ن درحد پارک سرخیابون

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست دخترتو بگیر پاشید باهم برید بستنی بخورید خرید کنید کیک بپزید.حواست پرت میشه

اوضاع خیلی حادتر ازین چیزاس همه اینارو امتحان کردم حس میکنم بعد ۱۴ سال دیگه بریدم هییییچ امیدی نیست به سر حد همه چی رسیدم

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
2728
برو چندروز خونه مامانتینا بمون واونجا مهمون دعوت کنین ودورهم باشین 

آخه اگه همسرم میزاشت که به اینجا نمیرسیدم الان عزیزم

یعنی خونه مامانتم اجازه نمیده بمونی 

هر ده روز یه بار میرم سر میزنم میام اگر کسی سرزده هم بیاد خونشون باید برگردم تازه من فقط یه خواهر دارم همین اونم در سال حتی یکبار با هم جمع نمیشیم البته خواهرم میاد خونه مامانم یا خونه من ولی من منظورم دورهمیای دوستانه فامیلی و ایناس چون اینقدر دعوت شدیم نرفتیم از همه خجالت میکشم

2738
هر ده روز یه بار میرم سر میزنم میام اگر کسی سرزده هم بیاد خونشون باید برگردم تازه من فقط یه خواهر دا ...

خب شوهرت دوست نداره ،نداره اما تو که دوست داری چرا باید کسی خونه مامانت میاد برگردی ،اگه شوهرت بهت گفته یعنی مثلا چی !؟ اینکه چرا تو رو مجبور می‌کنه که تنها باشی رو نمی‌فهمم