2091
2079
عنوان

خاطرات زایمان من 😍+عکس

13866 بازدید | 331 پست

بیاین تا خاطرامو بگم 

قبلا تایپ شده 

اگه خواستین بزارم لطفا پست بزارین 

اخر سرم عکس میزارم😍

هستین بگم؟؟؟؟

@اجنه    

@fati_tork    

@twinkelgirl    

@79sanaz    

@دنیا____همسرم    

. خدای من “بهشتی ” دارد،نزدیک ،زیبا، بزرگ و به گمانم “دوزخی ” دارد ،کوچک، بعید و در پی دلیلی ست که ببخشد مارا...تاپیک خاطرات چندین سال نازایی تا بارداری و زایمان من 👇🏻👇🏻 خاطرات چندین سال نازاییم تا بارداریم                                    خاطرات زایمان من   

بگوووو فقط زود گلم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم شکرت هزاران بار بابت هدیه قشنگت ازت میخوام بزودی قسمت همه منتظرا بشه...ازطریق شکرگزاری وقانون جذب به همه آرزوهام میرسم من

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

سزاريني هستي بگو وايسم سوالم بپرسم ازت

طبيعي بوده برم🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2064
سزاريني هستي بگو وايسم سوالم بپرسم ازت طبيعي بوده برم🙄

سزارینم صبر کن بزارم 😁

. خدای من “بهشتی ” دارد،نزدیک ،زیبا، بزرگ و به گمانم “دوزخی ” دارد ،کوچک، بعید و در پی دلیلی ست که ببخشد مارا...تاپیک خاطرات چندین سال نازایی تا بارداری و زایمان من 👇🏻👇🏻 خاطرات چندین سال نازاییم تا بارداریم                                    خاطرات زایمان من   
2051

الان عکس چیو میخوای بذاری عزیزم؟

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....! اگر جواب توهین و حرف زننده‌ات رو نمی دم ، به این دلیل نیست که جوابی ندارم . برای اینه که تو در حد من نیستی و من با همکلام شدن با تو شخصیت ارزش خودم رو پایین نمیارم !

سزارینه من میدونم 😃

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2104

بزار من فردا میام میخونم

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی

بوگو سما

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ازمن بپرس منم سزکردم البته ۵سال پیش☺

خیالم راحته که اگه زمستون هرچقدرم سردم باشه،،خدایی دارم که دمش خیلی گرمه،،، درخواست دوستی قبول نمیکنم
1718