2733
2734

ی جایی بردم دکان بود رسما..چون من خودم توی کیلینک هستم ولی حوزه کودک کار نمیکمم..

بردم جای دیگه با بازی درمانی اوکی شد.نیاز به گفتار درمانی نداشت

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بیشتر توضیح بدی بهم گلم

بپرسید بگم.

عرض کردم لکنت داشت،بردم مرکزی که گفتار درمانی بود.من خودم روانشناسم کلینک کار میکنم ولی تخصص کودک ندارم،ولی یک‌ چیزایی بلدم،نگفتم چیزی بهشون..یک عالمه جلسات نوشتن،چهارتام برچسب زدن به بچم..بعد گفتم اینو اونو اشتباه گفتین من خودم روانشاسم گفت داشتیم تستت میکردیم🤭🤭دروغ گوها.

بعد بردم جای دیگه که با توجه به سنس و‌میزان لکنت و علتش و فامیلی هیستوری اینا با بازی درمانی اوکی شد.

الانم به ندرت باز میشه که دوباره اوکی میشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
بپرسید بگم. عرض کردم لکنت داشت،بردم مرکزی که گفتار درمانی بود.من خودم روانشناسم کلینک کار میکنم ولی ...

پسرمن 5سال و نیمشه

صحبت میکنع و کلمات رو میگه ولی وقتی میخواد یچیزی رو با جزییات توضیح بده بعضی کلماتو که کامل بلده رو وسطش مکث میکنه مثلا رفتم فیلم رو   دان     لود     ب     کنم

پسرمن 5سال و نیمشه صحبت میکنع و کلمات رو میگه ولی وقتی میخواد یچیزی رو با جزییات توضیح بده بعضی کلم ...

ببین عزیزم اول ببر روانشاس کودک.

خیلی مهمه کی شروع شده،شرایط خانواده چه جوریه،اتفاق خاصی افتادت باشه،لایف استایل بچه چطوری و ی اطلاعات دقیق بده بهشون.

گاهی نیاز به گفنار درمانی نیست

گاهی هست

هرچی زودتر بری بهتره خب.

اگر تهرانی مرکز اتیه درخشان ذهن رو پینشهاد میدم بهت

ببین عزیزم اول ببر روانشاس کودک. خیلی مهمه کی شروع شده،شرایط خانواده چه جوریه،اتفاق خاصی افتادت باش ...

ببنید جملات کوتاه رو روان میگه  شرایط خانواده اروم بوده

ولی میخواد توضیح بده مکث چندثانیه ای میکنه

یعنی مشکل هست؟؟؟؟

ببنید جملات کوتاه رو روان میگه  شرایط خانواده اروم بوده ولی میخواد توضیح بده مکث چندثانیه ای م ...

نمیتونم نظر بدم عزیزم ندیده.

فقط شرایط که ما فکر میکنیم اروم مهم نیست.گاهی یک کارتون هم  میتونخ بچه رو دچار لکنت کنه.

روزه شک دار نگیرید یک ویزیت شدنه دیگه

2738