2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقدر عقده ای نباش بدبخته بی جنبه 

تو هنو انقد کم عقلی ک فرق شوخی با جدی رو نمیفهمی چرا اصن من دارم جواب تورو میدم؟؟😂😂💔

بعدشم مثل اینکه تو اون طویله ای ک بزرگ شدی بهت یاد ندادن ک صفت های مخصوص ب خودتونو نباید ب  دیگران نسبت بدی؟🤨🤨

خیلی خودمو کنترل کردم ک اینو بهت نگم ولی نشد پس لازمه ک بهت بگم خر خودتیو هفت جد و ابادت بیشعور 

پس خاهشا کمتر اون دهن گشادتو تو سایت باز کن امثال شما سایتو ب گند کشیدن وگرنه من تو تاپیک قبلت خیلی محترمانه حرف زدم ولی خودت مجبورم کردی اصلو نسبتو بیارم جلو چشمت

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
انقدر عقده ای نباش بدبخته بی جنبه  تو هنو انقد کم عقلی ک فرق شوخی با جدی رو نمیفهمی چرا اصن من ...

فعلا که مشخصه کی تو طویله بزرگ شده معلومه خیلی سوختی عزیزم ..تو ان کی باشی که بخوای با من شوخی کنی مگه من با تو سنمی دارم..برو فعلا یونجه هاتو بخور زر نزن کسی از تو نظر نخواست

2731
فعلا که مشخصه کی تو طویله بزرگ شده معلومه خیلی سوختی عزیزم ..تو ان کی باشی که بخوای با من شوخی کنی م ...

چرا من باید از بددهنی تو بسوزم تو فقط هویت خودتو معلوم کردی😂😂💔

اگ از کاربرا نظر نمیخای خیلی گوه میخورید میای تاپیک میزنید وقتی سوادشو نداری عضو ی سایت عمومی نشو لدفن😂🤚🏿

بدبخته شل مغز

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
چرا من باید از بددهنی تو بسوزم تو فقط هویت خودتو معلوم کردی😂😂💔 اگ از کاربرا نظر نمیخای خیلی ...

من بد دهنم یا تو ک   و     ن سوز عوضی..من از ادم حسابیا نظر خواستم نه امثالی مثل تو که بوی گوه میدنو فقط اینجا اومدن گوه خوری 

من بد دهنم یا تو ک   و     ن سوز عوضی..من از ادم حسابیا نظر خواستم نه امثال ...

نترس بابا کسی غذایی ک از بچگی جلوت گذاشتنو نمیخوره اصکله پلشت😂

چرا من باید از بددهنی تو بسوزم تو فقط هویت خودتو معلوم کردی😂😂💔 اگ از کاربرا نظر نمیخای خیلی ...

معلومه خیلی بدبخت و بیچاره ای دلم به حالت سوخت برو ی فکری بحال خودت کن اول بعد بیا نظر بده من خودمو در سطح تو نمیبینم که دیگه بخوام جوابتو بدم خاک تو سر بیکارت کنم 

2738

در ضمن اول برو سوادتو ببر بالا غلط املایی زیاد داری بعد بیا تو سایت نظر بده اینجا جای بی سواداو نهضتیا نیست 

معلومه خیلی بدبخت و بیچاره ای دلم به حالت سوخت برو ی فکری بحال خودت کن اول بعد بیا نظر بده من خودمو ...

شما نگران من نباش تو اگ لالایی بلدی جرا خابت نمیبره پس؟😂

روانیه عقده ای 

وقتی همه ی عقده های بچگیتونو تو سایت خالی میکنین همین میشه دیگه

در ضمن اول برو سوادتو ببر بالا غلط املایی زیاد داری بعد بیا تو سایت نظر بده اینجا جای بی سواداو نهضت ...

فک کردی همه مثل خودتو خانوادت بی سوادن؟نه جانم من فقط دارم در حد خودت حرف میزنم در ضمن بی سواد بودن صد شرف داره ب عقده ای بودن😂🖕🏿