2737
2734

نفس هاتون صد در صد حق هستش میدونم حل میشه به نفس گرم شما و لطف و بزرگی خدای مهربون💚⚘💚

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۴ تا فرسادم 🤲

دعا کن‌مشکلم حل بشه🙏

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2731

اللهم صل علی محمدوآل محمد 

گلی که داری امضامو میخونی لطفا برای مامان شدنم یک صلوات مهمونم کن. دست گلت درد نکنه    خدایا خودت میدونی چند ساله که منتظرم ...میدونی چه سختی ها و چه عذاب ها که نکشیدم . نه برای من، بخاطر دعاهای مادرم، بخاطر نمازهاش، بخاطر گریه هایی که برای بچه دار شدن من میکنه، دامن من و همه ی منتظرا رو سبز کن    
خدا مشکلتو حل که من ۱۲ تا فرستادم

یک دنیا ممنونم

امیدوارم بهترینها نصیبت بشه عزیزم💚

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
۱۴ تا فرسادم 🤲 دعا کن‌مشکلم حل بشه🙏

امیدوارم بهترینها براتون اتفاق بیفته 

خدا به قلب مهربونتون نگاه کنه💚⚘

الهی ب عالیترین نحو و ب زودی حل شه الهی آمین لطفا برای حل شدن مشکل برادرم دعا کمین ممنون

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2738
امیدوارم بهترینها براتون اتفاق بیفته  خدا به قلب مهربونتون نگاه کنه💚⚘

🌼🌺🌹

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
۱۰ تا فرستادم

وای مرسیییی 

حاجت روا بشی عزیزمممممم😘😘😘😘😘😘😘

الهی ب عالیترین نحو و ب زودی حل شه الهی آمین لطفا برای حل شدن مشکل برادرم دعا کمین ممنون

مرسی عزیزدلم

انشالله مشکلشون هرچه زودتر حل بشه و قلبتون شاد بشه

مرسی عزیزدلم انشالله مشکلشون هرچه زودتر حل بشه و قلبتون شاد بشه

الهی خیر ببینین ممنون 🌹🌹🌹

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
۵تافرستادم انشالله حل میشه این هفته

انشااله عزیزم 

هرچی میخوای همون بشه💚💚💚💚

اللهم صل علی محمدوآل محمد  اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد  اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد اللهم صل علی محمدوآل محمد

یک دنیا ممنونم امیدوارم بهترینها نصیبت بشه عزیزم💚

فدات شم بازدرخواستی داشتی درخدمتیم🥰😘

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
2706