2737
2734

منم 23 سالمه😊😊

❤️(تیکر تولد عشقمه)❤️ این دنیا فقط از تو ی دونه داره دلبرم .  ت❤️و خوبترین حادثه ی زندگیه منی عشقم💋😘😋🥰😍❤️ (❤️ navidim🖇❤️) ❤️💋😋❤️😍🥰🥰😘😘💋😍😍😍😍😍🥰🥰🥰😋😋❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰❤️😍❤️😍😘😘😘😘💋💋🧿🧿🧿🧸❤️🖇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته اخر 23 دیگه

برو کلاسای هنر همه اولش کلاس میرن

❤️(تیکر تولد عشقمه)❤️ این دنیا فقط از تو ی دونه داره دلبرم .  ت❤️و خوبترین حادثه ی زندگیه منی عشقم💋😘😋🥰😍❤️ (❤️ navidim🖇❤️) ❤️💋😋❤️😍🥰🥰😘😘💋😍😍😍😍😍🥰🥰🥰😋😋❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰❤️😍❤️😍😘😘😘😘💋💋🧿🧿🧿🧸❤️🖇
2728
2738

زندگی واقعی ما هنوز شروع نشده.دنیا اساسا اِصالتی نداره،همه خبرها ،اون دنیاست.

عزیزم ،قبل از اینکه به هر کاری دست بزنی،ابتدا سعی کن به خودشناسی برسی.

بعد با سرعت عجیبی ،حرکت میکنی.دیگه شب و روز واست معنی نداره .و تمام زمانهات برات ارزش پیدا میکنه.

من خیلی خوب حالت رو درک میکنم.

عزیزم من یکساله حدودا دارم برای خود شناسی تلاش میکنم.صوتهای استاد شجاعی خیلی کمک کرد.واسه همین دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم.شاید اینطوری بتونم شکر این موهبت رو بجا بیارم.😊

تو هم اگه دوست داری کانالشون عضو شو و از درسهاشون لذت ببر.

بهت پیشنهاد میکنم.ابتدا موضوع: موانع استجابت دعا رو گوش کنی.

خیلی مفاهیم جالبی داره.میشه تا قسمتی به خودشناسی برسی.

بقیه موضوعاتشون هم عالیه.بالای کانالشون سنجاق شده.

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست. 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2706