2737
2734
عنوان

کلاس نقاشی خوب تو کرج برا بچه ها سراغ دارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9534 بازدید | 24 پست

عزیزم منم پسرم ۴سالشه.با پرس و جو‌ بردم پیش خانم حصاری تو کرج، بهم گفته بودن یادگیری بچم ضعیفه تازه کلاس خانم حصاری دیدم بچم چه قد با استعداده، ولی سرشون شلوغه راحت وقت نمیدن بازم بپرس ۰۹۱۲۳۶۸۱۶۳۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ااااا منم دخترمو بردم پیش خانم حصاری کرج

واقعا کارشون عالیه. 

البته من دختر خالمن بررگسالن پیششون میرن ایشونم راضین

منم خیلی سخت تونستم وقت بگیرم. 

۰۹۱۲۳۶۸۱۶۳۶

این شمارشونه

2728
سلام دوستان. کلاس نقاشی خوب که بروش کاملا علمی و تخصصی آموزش میده آموزشگاه آسو هستش با تلفن و آدرس ز ...

بله من هم دخترمو میبردم اونجا و خیلی راضی بودم ولی تغییر مکان دادن و شماره جدیدشون 02632533227 و 09015636689 هست

سلام منم دخترمو ميبرم پيش خانم حصاري. البته از ابتدا ازشون خواستم براي يه نمايشگاه با دخترم كار كنن. من هم راضيم احساس ميكنم بچه هارو علاقه مند بار ميارن. 

دختر همكارم هم پيش ايشون ميبرد دخترشو. هزينه خصوصي هاشون كمي بالاست ولي براي اونايي كه واقعا ميخوان بچشون كاد مفيد انجام بده ميصرفه. 

فقط خيلي سرشون شلوغه

٠٩١٢٣٦٨١٦٣٦ شمارشونه

2738

سلام به همه دوستان خانه بازی کودک ماداگاسکار تو مهرویلا کلاس خلاقیت برگزار میکنه فوق العادست مربیاشون واقا خوبن من کوچولومو بردم و واقا راضی بودم همه کلاس های اینطوری مربوط به کودک هم داره هوش خلاق .نقاشی خلاقیت .123.کارگاه مادر کودک 

واقا هم بسیار تمیز هست مجموعه هم رسیدگیشون خوبه من خودم بچمو میزارم میرم دنبال کارام شمارشون هم اینه 02632750640 .تو گوگل هم سرچ کنید پیدا میکنید