2737
2734
عنوان

حال بد روحی بعد زایمان

470 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها من حال خیلی بدی دارم بعد زایمانم‌ خودم بچه دوس داشتم و بعد یک سال تلاش باردار شدم ولی الان اصلا انگار بچه نمیخوام همش ناشکری میکنم میگم چرا حامله شدم نمیدونم چرا ایتطوری شدم عصرا میخوام کریه کنم همش میگم از سوهرم دور شدم نمیتونم مثل قبل باهاش باشم با این ک شوهرم خوبه و بهم میرسه ولی فک میکنم بچه مانع نزدیک شدن من و شوهرم شده.حالم بده خلاصه موندم چکار کنم احساس ناامیدی دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اویلش خمینه کم کم خوب میشی گلم   راجع ب احساست با همسرت صحبت کن

اخه تا میام حرف بزنم میزنم زیر گریه شوهرمم جوش میزنه میگه تو چرا اینطوری شدی خودمم موندم چرا دارم ایتطوری میکنم

2731
اخه تا میام حرف بزنم میزنم زیر گریه شوهرمم جوش میزنه میگه تو چرا اینطوری شدی خودمم موندم چرا دارم ای ...

بگو راجع ب افسردگی بعد از زایمان یه سرچ بزن ... 

منم بعد زایمان همینطوری شده بودم 

فقط همسرت میتونه کمکت کنه 

منم همینطور بودم شوهرت باید بدونه که زنا افسردگی بعد زایمان میگیرن تا الان بتونه کمکت کنه. من وقتی گریه های بچه از خواب ناز بیدارم میکرد یا باید روزی چند بار پوشک عوض میکردم میگفتم آخه این همه آدم روی زمین چطور بزرگ شدن مادراشون دیوونه بودن که این همه سختی کشیدن البته تا دو هفته مامانم پوشک عوض میکرد ولی خیلی افسرده بودم. رفته رفته بهتر میشی فقط زیاد نرو تو بحرش 

2738