2726
عنوان

بخیه زایمان طبیعی

148 بازدید | 14 پست

اولین روزمه شمام مثل من بخیه هاتون درد میکرد؟هنوز تو بیمارستانم نمیتونم پاشم بشینم هر مراقبتی کردین هر کاری ک میدونین باید کرد بهم لگین💕💕💕

فقطتا10ساعت اول درد داشتم بعدش خوب بودم.

زیاد نشین سشوار حتماااا 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

آره روز اول همینجوری یکم التهاب داره داروهاتون رو بخورید از فردا خیلی بهتر میشید حتما توالت فرنگی بشینید جای بخیه روهم با سشوار خشک کنید زود خوب بشید

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش

تازه ا روزه زايمان كردي

خوب ميشي

مسكن بخور

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728

اره عزیزم منم همینجور بودم

حتما با سشوارخشک کن

داروهای دکتر بهت داده حتما مصرف کن

آناناس حتما بخور یا آبشو

من یه پماد ماما بهم داده بود برا بهبود زودتر زخم خیلی خوب بود اسمشو یادم نیست

اصلا هم رو بخیه ها نشین چون امکان داره که باز بشه یا عفونت کنه

شیاف مسکنو حتما استفاده کن

رفتی خونه دوشم بگیر روز درمیون

من شش ماهه زایمان کردم

همین کارو کردم سر هفت روز بخیه هام ریخت البته به بدنام نگاه می‌کنه😍

عشق یعنی دختر خوشگلم خدایا همسرو دخترم و حفظ کن
الان اینجا میرم دستشویی سشوار نیس خشک کنم

اروم با دستمال پارچه ای خشک کنید یه بار استفاده کنید ازش چون خود دستمال کاغذی می‌چسبه  اذیت میشی

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
دکترم بهم گفت یکم بتادین (در حد یک سرنگ) داخل سرم شستشو بریز ، بعد از هر بار دستشویی رفتن حتما خودت ...

اره بتادین خیلی خوبه

من تو خونه تولگن بتادین و اب گرم درست نیکردم توافتابه میزاشتم بجای اب معمولی ازون استفاده میکردم

فقط مایعات زیاد بخور سیب هویج مواد فیبر دار که یبوست نشی. برای اینکه بچه ات دل درد نشه .گیاه گلپور بگیر با نبات بجوشانند روزی یه استکان بخور شیرت رووون میشه

2706