1874
2047
عنوان

صبح زایمان کردم

326 بازدید | 22 پست

حالا بچم گشنشم هس درس سینمو نمیخوره نمیدونم شیرم کمه یا چی. چن تا میک میزنه خواب میبرتش از دهنش ک در میارم دستشو میخوره...چی شیرو بیشتر میکنه میترسم قندش بیفته

واینکه برابخیه های رحمم چیکارکنم؟

عزیزززززم مبارک باشه من مجردم اطلاعات ندارم فقط خواستم تبریک بگم مامان خانم و بگم برا‌من هم دعا کن🧡😊🍃

من ی دختر هنرمندم🕊🍃ازجنس‌نور💫تمامِ من عشق است🌿    درون خویش ققنوسی دارم که مرا هر سحر از جادوی عشق میافریند.🌱💜💫

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032

سلام مبارک باشه عزیزم 

خستس یا کام دهنش ضعیفه با سرنگ بگید پرستار شیر بده 

میدانم خسته‌اید.میدانم هرروزتان را با کلی استرس برای قسط و چک‌های عقب‌مانده‌تان میگذرانید.میدانم که زندگی واقعی با شعر و داستان، زمین تا آسمان فرق دارد.میفهمم پول اگر خوشبختی نمی‌آورد، بدبختی هم نمی‌آورد.باور کنید درک میکنم اگر شبِ گذشته تا صبح بالای سرِ فرزندِ بیمارتان بیدار بوده‌اید، حال و حوصله‌ای برای قربان صدقه رفتن‌های اولِ ازدواجتان ندارید...همه‌ی این‌ها را هم می‌بینم، هم درک میکنم.اما شما را به خدا اولویت‌هایتان را فراموش نکنید...چرا یادمان میرود مردی که تمام روز را با ارباب‌رجوع و رئیس و بدهکار و طلبکار سر و کله میزند، همه‌ی دلخوشی‌اش دست‌های زنی‌است در خانه که دورِ گردنش بپیچد و همه‌ی مشکلاتش را همان پشتِ در از گردنش بردارد...ما یادمان میرود زنی که تماِم روز، وقتش را برای اتو کشیدن لباس‌ها و پختنِ غذا و سرو کله زدن با بچه ها صرف کرده، دلخوشِ یک دوستت دارم و بوسه‌ژ پیشانی‌است...ما غرق شده‌ایم در گرفتاری‌هایمان...یادمان رفته این زن یا مرد همان است که برای داشتنش آسمان را به زمین گره زده بودیم.به قولِ سهرابِ عزیز "دلخوشی ها کم نیست، دیده‌ها نابیناست"...دلخوشی هایتان را دریابید، حالِ دلشان خوب نیست.. 

مبارکه از زایمان بگو خواهر چطوره

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جات تو دلم خیلی خوبه سالم بمون بزرگ شو بیا بیرون ک ببینمت و با دیدنت منم دوباره متولد شم⁦❤️⁩😍

مبارکه قدمش خیر

دلستر،قرص شیرافزا،ابگوشت

برای افزایش شیرخوبه

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پفک نمکی سابق هستم  تیکر تولد گل پسرم  برای سلامتیش یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  

مبارکه عزیزم

_امروز چقد تلخی؟؟ +دلتنگی ادمو مثل چایی مونده تلخ میکنه شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک.._ بی حوصلگیت واسه چیه؟ +مارا هرچه هست دگر حوصله ای نیست _چی شده؟+یجوری دلم گرفته انگار دنیام تباه شده.. _خدا بهت صبر بده +نمیشه جای صبر فقط پنج دقیقه بغلشو بده؟به چال گونش و چشاش زل بزنم.. _اسمون توام افتابی میشه +ابر اسمون ما همیشه سیاه بود دکتر.. _پس سهمت چی میشه؟ +سهم من از تموم دنیا هیچه.. _زندگی کن +زندگی کنم که تهش چی بشه؟  همینجوری این دنیا یه جوونی بهم بدهکاره.. _این حرفات فقط از رو دلتنگیه +دست خودم نیست که دلم براش تنگ میشه😔😔
2051

هنوز اولشه ممکنه سخت شیربخوره

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پفک نمکی سابق هستم  تیکر تولد گل پسرم  برای سلامتیش یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  

مبارکه همین طوری بزار بخوره سیرت میاد برای بخیه خاتم کار خاصی قرار نیست انجام بدی بعد از سه روز میری حموم بعد از ده روزم می‌کشی بخیه هارو .اگه جذبی باشه ک جذب میشه .من خودم تو خونه کشیدم بخیه هامو

1718