2737
2734

سلام دخترا...خسته نباشید

بچه ها یه موضوعی خیلی رو اعصابمه...ما توی یه اپارتمان زندگی میکنیم که طبقه سومش یه زن وشوهر جوون با یه بچه هستن..خودمونم یکساله این خونه رو خریدیم..منم چون مادرم بیماره بیشتر اوقات خونه نیستم و خونه مادرمم نزدیک خودمه...اما زن همین همسایه امون حس میکنم روی شوهرم داره کار میکنه...یه وقتایی میاد توی پارکینک الکی سر صحبتو باهاش باز میکنه..یا همش از واحد بالا کشیک میده..من خودم باردارم و اصلا توان استرس ندارم.نمیدونم چه جوری متوجه اش کنم که دست از این کارا برداره..حس میکنم همسرمم توجه اش جلب شده..به نظرتون چیکار کنم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیخوام فاز منفی بهت بدم ولی تو هم بارداری هم اکثرا خونه نیستی،ممکنه همسرت از اون خانمه مشتاق تر باشه،حواست رو خیلی جمع کن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

تلقین نکن ..

البته پیشگیری هم کن ..

شاید منکر چیزی باشم اما دلیل ندارد آن را به لجن بکشم و یا حق اعتماد به آن را از دیگران سلب کنم ..٫٫خودتان را برای دیگران آرام آرام ورق بزنید چون اگر تمام شوید به سراغ دیگری میروند٫٫تا وقتی مثل یک چکش رفتار میکنید همه را به شکل میخ می‌بینید ..امام علی علیه‌السلام 🤍حالا که تا اینجا اومدی میشه ی صلوات بفرستی برا قبولیم ؟⁦✨😚⁩ریپ بزنید که منم براتون متقابلا بفرستم ✨💚
2738
فکر میکنی 

اخه من اصلا شکاک نیستم...ببین دیروز توی راه پله با شوهرم نیم ساعت حال و احوال کرد.بعد بوی ادکلنش تا بالا میومد.شوهرم اومد گفت این تموم عطر رو روی خودش حالی کرده...یه جورایی متوجه میشه ادم دیگه...خودمم موندم خدایی چرا اینکارار میکنه

حس شیشم یه زن 

حقیقته محضه

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2706