2733
2734
عنوان

خواب عجیبی دیدم

157 بازدید | 13 پست

سلام خانما هر کی بیداره بیاد 

بچه ها من مامانبزرگم سال ۹۵فوت شده 

بخاطر خوبی و بدیهایی ک بهم کرده بود و همیشه بین منو دخترعموی همسن خودم فرق میذاشت همیشه نسبت بهش خنثی بودم و هیچوخت از فوت شدنش ناراحت نشدم ولی هیچوختم نفرینش نکردم تقریبا سه هفته پیش خواب دیدم زن صاحبخونمون ک تازه فوت شده اومده به خابم میگه محیا خیلی دختر خوبی هستی خیلی دوس داشتم برا دیدن دخترت بیام لباس بخرم ولی مریضی نزاشت خیلی دوست دارم و من بهش گفتم مرسی خاله منم مثل مادرم تو رو دوس دارم و کلی حرف ((واقعا خدا رجمتش کنه نور به قبرش بباره خیلی زن خانومی بود عاشقش بودم تا یه مدت همش جلو چشمم بود و هرروز واسش صد تا صلوات میفرستاذم)) تو خواب ازش پرسیدم تو الان کجایی اونم یه جایی رو نشون داد ک یادم نیس چی بود یه تصویر محو تو ذهنمه ک نمیتونم توصیف کنم بهم گف اینجام اساره مرد با دستش بعد گف دوس داری توام بیای اینجا بهش گفتم اره خیلی

بهم گف دستتو بده منم میخاستم برم بهش دستمو بدم از خواب پاشدم هراسون ب شوهرم تعریف کردم و دوباره فاتحه فرستادم براش و واقعا از رفتنش خیلی ناراحتم 

داشتم ب شوهرم تعریف میکردم ک اره من مامانبزرگم چن ساله فوت کرده حتی یه بار خوابشو ندیدم ولی این زن خیلی ب خابم میاد چون خیلی براش فاتحه میخونم از ته قلبم دوسش دارم

بعدش نمیدونم چیشد ک فرداش برا مامانیزرگمم فاتحه خوندم و اشک تو چشام جمع شد گفتم خدا رحمتت کنه مامانبزرگ دلم برات خیبی تنگ شده گرچه تو منو اصلا دوسم نداشتی😔

بعدش فردا ک خوابیدم خواب دیدم مامانبزرگم تو یه مراسمی هست ک من میبینمس و خوشحال میشم میگم عه مامانبزرگ توام اینجایی دلم برات تنگ شده بود چه خوبه ک اینجایی اونم بهم میگه محیا الهی دست بزنی سنگ برات طلا بشه الهی کار نکنی بخوری خزانه داشته باشی و کلی دعای خیر برام کرد و از خواب پریدم

بچه خا این خوابا معنیش چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چراااا بنظرت ینی چی

فک کنم بااون فاتحه ای که واسه مامان بزرگت خوندی براش خیرات رفته تو خابت ازت تشکر کرده به فال نیک بگیر🥀

عدالت‌راکشته‌اندوقاضی‌مجرم‌ست؛    دنیابه‌چپ،آخرت‌به‌راست
فک کنم بااون فاتحه ای که واسه مامان بزرگت خوندی براش خیرات رفته تو خابت ازت تشکر کرده به فال نیک بگی ...

خیلی گریه ام میاد من حلالش کردم همون روزی ک بخشیدمش و براش فاتحه خوندم اومد به خابم حس کردم فهمیده ک من حلالش کردم  و از ته قلبم واقعا دلم براش تنگ شده

کاش دعای خیرش برام بگیره 

ولی میگن خواب ظن چپه ینی چی 

2738
خیلی گریه ام میاد من حلالش کردم همون روزی ک بخشیدمش و براش فاتحه خوندم اومد به خابم حس کردم فهمیده ک ...

ربطی نداره باورکن

خیلی خابت قشنگ بود

مطمئن باش دعات کرده حتما خیره برات🥀

عدالت‌راکشته‌اندوقاضی‌مجرم‌ست؛    دنیابه‌چپ،آخرت‌به‌راست
خیلی گریه ام میاد من حلالش کردم همون روزی ک بخشیدمش و براش فاتحه خوندم اومد به خابم حس کردم فهمیده ک ...

خوابایی که میبینیم بخشی از الهاماتیه که بهمون میشه اون دنیا عالم هرکی بهتز میتونه خواب خودشو تفسیز کنه

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
ینی جی عزیزم بیشتر توضیح میدی

خب خوابت واضح بوده خیره 

ما وقتی میخوابیم میریم تو عالم بیداری 

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره