2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از نظر دیگران جذابم 

تعریف از خود نمیکنم فقط قصدم راهنماییه

هم نظر خودمه هم از دیگران شنیدم ک جذابیتای ظاهری مثلن میبینی یکی چشاش شدیدن جذابه یا یکی خیلی خوش هیکله درسته باعث میشه تو چش باشی ولی بعد یه زمانی عادی میشه ولی شخصیت و درک بالا و اعتماد به نفس در نظر دیگران جذاب میاد ک اطرافیانم منو به عزت نفس و درک میشناسن باعث میشه محبوب باشم البته بخدا تظاهر نمیکنم از بچگی اینجوری بودم و وقتی تو محیطی میرم مث ارایشگاه یا محیط کار جدید دیگران بهم میگن این ویژگیات باعث میشه تو چش باشی

کاربر ۹۸ (تعلیق شدم😑) ببخشید که نمیتونم زیاد جواب پستایی که ریپلای شده ی پست و تاپیکام هست رو بدم اخه زیاد وقت ندارم🙏🏻💚برای رسیدن به آرزوی قلبیم برام دعا کنین لطفا از ته دل🌱تعریف مهربونی و گیرایی دعای نی نی سایتیارو زیاد شنیدم🌱
2728
سلامت باشی و خدا حفظت کنه🌸

قربونت مهربونم♥️😘

کاربر ۹۸ (تعلیق شدم😑) ببخشید که نمیتونم زیاد جواب پستایی که ریپلای شده ی پست و تاپیکام هست رو بدم اخه زیاد وقت ندارم🙏🏻💚برای رسیدن به آرزوی قلبیم برام دعا کنین لطفا از ته دل🌱تعریف مهربونی و گیرایی دعای نی نی سایتیارو زیاد شنیدم🌱
2738