2726
عنوان

خیانت دیدم

702 بازدید | 24 پست

از ظهر تا حالا که تماس تصویری شوهرم با دوست دخترش را در واتساپ دیدم. سرم داره میترکه. تماس تصویری مال 23 اسفند. خودش میگه فقط یکبار بوده. همین یکبار هم دعوا کردن. و بهش گفته. دیگه زنگ نزن. و دیگه زنه هم زنگ نزده

بنظرتون باور کنم؟؟ 

نه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

عارع ولی دور آ دور حواستون ب همسرتون باش جلوش بیان نکنید روش باز بشه

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کجا برم حق طلاق بگیرم؟ 

محضر

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
کجا برم حق طلاق بگیرم؟ 

بگو باید بریم محضر به من حق طلاق بدی و تعهد کتی بدی توی محضرکه دیگه اینکار رو نمیکنی 

اگه دقیق تر میخوای کانال روانشناسی خیانت همسران رو توی تلگرام عضو سوار مشاورش بپرس

2706